Na ČSOB Bratislavskom maratóne štartovalo cez 50 našich členov!

ČSOB Marathon štafeta

Uplynulý víkend sme absolvovali niekoľko disciplín v rámci ČSOB Bratislava marathon. Každým rokom naša účasť stúpa a s ňou prichádzajú aj ďalšie úspechy.

Detičky nám urobili veľkú radosť. Spomedzi desiatky našich reprezentantov z klubu AK Run For Fun Petržalka si najlepšie viedli Hanka a Barborka, obsadili 1. miesta na 300m a Juraj 2. miesto na 600m. Bomba!

Minimaratón – Janka Mozolániová je nová celková víťazka, Martin Skalník víťaz kategórie, Rudolf Krížik tretí vo svojej kategórii.

10tka – Ľubo Hrčka 2. miesto v kategórii

Polmaratón – 17 našich na štarte, najlepšie dobehol Miro Murgaš na 5. mieste v kategórii.

Maratón – jeden člen Tibor Čunderlík absolvoval svoju maratónsku premiéru.

Štafety – tak tu nás všetkých čakalo asi najväčšie a určite nečakané a o to príjemnejšie prekvapenie. Štafeta Run For Fun Rakety v zložení Janka Mozolániová, Janka Škanderová, Natalka Hauser a Zdeno Špičan dobehla na neuveriteľnom 3. mieste spomedzi 532! štafiet.

Snáď sme na nikoho nezabudli, bolo nás tam veľa, niektorí štartovali za svoje firmy, niektorým organizátori nepridelili klub. Aj to sa občas stáva.

Všetkým našim štartujúcim členom srdečne gratulujeme!

Správy Facebook

19 hours ago

Devín Bratislava - Malý Devín. Na štart sa postavilo 17 našich borcov a bojovali ako levy a levice 🥰Mišo Nagy zvíťazil v kategórii celkom presvedčivo, druhému v poradí nadelil 1:30! Nikol Mihóková dobehla na treťom mieste. 💕Najväčší úspech nás ale teší najviac a to je tímový výsledok. Detská zvíťazili v tímovej súťaži a užili si chvíľky slávy na pódiu s Tomáš Tomaggio Kadlec! ... See MoreSee Less