Štefan Mereš 75!

Zakladateľ Run For Fun a súčasný šéftréner klubu sa dnes, 25. marca 2020 dožíva 75 rokov. Prajeme všetko najlepšie a hlavne pevné zdravie, Štefan!

Halové Majstrovstvá Bratislavy detí

Tak už máme za sebou Majstrovstvá-BA v hale pre rok 2019 v žiackych kategóriách. Naše deti sa ich nielen zúčastnili v hojnom počte, ale sa...

Najvýraznejšie úspechy roku 2018

Rok 2018 sa pomaly blíži ku koncu. Pre bežcov a triatlonistov sezóna skončila. A pre klub to bola najúspešnejšia sezóna v histórii.

M-SR v krose 2018

V sobotu 17.11. sa v Dudinciach uskutočnili tohtoročné majstrovstvá Slovenska v krose. Na štarte sme mali niekoľko pretekárov. Jeden titul, jedno tretie, štvrté, piate...

Slovenský pohár STU – tri poháre pre nás

Koniec triatlonovej sezóny. Ocenenia udelené. Tri sa ušli aj nášmu veľmi mladému triatlonovému klubu v prvej plnej sezóne jeho existencie.

Petržalské noviny o našom klube

Atletický klub Run For Fun sa z roka na rok rozvíja. Renata Poľanská, bývalá vynikajúca pretekárka, reprezentantka Slovenska...

Profil jedného zo zakladateľov Run For Fun

Časopis Running publikoval profil Ľuba Hrčku, ktorý spolu so Štefanom Merešom na prelome rokov 2009 a 2010 založil klub Run For Fun.

ME akvathlon – historický úspech pre klub

Fantastická správa z ostrova Ibiza. Na majstrovstvách európy AG v akvatlone obsadil Martin Skalník 4. a Rudolf Krizik 13. miesto.

Rozhovor pre Rádio Human

V minulosti uznávaný businessman, v súčasnosti vedie multišportový klub Run For Fun, ktorý pred 9 rokmi vznikol ako čisto bežecký klub.

Ťažké tréningy sú vám nanič, ak nedáte telu čas, aby sa zotavilo

Náš šéftréner Štefan Mereš radí bežcom v najnovšom vydaní časopisu Running.

ITU World Triathlon Grand Final Gold Coast

Šéfka nášho triatlonového klubu sa vrátila z Austrálie s 25. miestom. Fantastický výkon, a ako svoju účasť vidí ona si prečítajte v článočku.

MS multišport – boli sme tam a nesklamali

Naša bilancia 6., 9. a 26. miesto pre našich akvatlonistov Martina a Rudka a duatlonistu Ľuba. Výborné, čo vy na to?