Anka, Bratislava
"Chcela by som odporučiť tento kemp každému, kto začína s behom, pochopí veľa vecí, ktoré robí zle a môže čítať na internete.... ale pár dní s perfektnými trénermi,  ktorí ti to ukážu v skutočnosti, sa nedá ničím nahradiť... ďaaaakujem."
Ivana, Zvolen
"Všetci z tímu Run For Fun ste boli skvelí, otvorení a hlavne bola vidieť snaha pomôcť aj nám, hobíkom, ktorí nebudú nikdy dosahovať výkony hodné vašich členov. Mňa osobne veľmi milo prekvapila otvorenosť trénerov podeliť sa o svoje teoretické aj praktické skúsenosti s behom a všetkými vecami, ktoré s behom čo i len okrajovo súvisia. Napriek tomu, že niečo v športe oni osobne dosiahli a robia ďalej  pre vrcholových športovcov, nemajú snahu presviedčať o svojej pravde ostatných, podajú len svoje dojmy, názory a protistranu nechajú si z množstva informácii zobrať to, čo každý potrebuje. Napriek tomu, že naše výkony sú na úrovni rekreačných bežcov, každý z vášho tímu mal snahu nám pomôcť napredovať aj na našej úrovni.  Presne takúto formu odbornej rady som hľadala - povedať mi, čo robím zle, ako je možné niečo na mojom behu a tréningu upraviť, čo už nie je možné napraviť (napr. techniku behu úplne zlepšiť), utvrdiť sa v niektorých naštudovaných teoretických znalostiach a pod. Kemp predčil moje očakávania. Ďakujeme za príjemný víkend, nielen vám, ale aj všetkým, ktorí sa kempu zúčastnili. Cítili sme sa vo vašej prítomnosti veľmi príjemne."
Ivana, Bratislava
"Po roku pravidelných tréningov s Run For Fun, som sa rozhodla ísť na kemp. Bola som veľmi milo prekvapená, koľko aktivít sme počas tých 5 dní zvládli. V kempe sme striedali športové, regeneračné a teoretické aktivity + zaujímavé prednášky o výžive a doplnkoch stravy. Skupina z dlhšej varianty kempu pokorila Rysy v rekordnom čase, pomohla načistiť chatárom vrece zemiakov... ;-) . Bol to fantasticky strávený čas so skvelými ľuďmi, ktorých baví šport a hlavne milujú beh. Ak mi to moje pracovné povinnosti dovolia, rada sa zúčastním aj v budúcnosti... Ako bonus sme mali objednané nádherné slnečné počasie a Tatry nám ukázali svoje jesenné krásy ;-) . Ďakujem za úžasný a nezabudnuteľný bežecký kemp... Program, ktorý ste nám zorganizovali bol fantastický, klobúk dolu pred vami... Veľmi som si to užila... VEĽKÁ VĎAKA za všetko, môžem len odporučiť... ;-) "
Jana, Bratislava
"Ak mám opísať svoje pocity po kempe, tak budem len a len pozitívna - ešte aj tá doznievajúca svalovica je pre mňa pozitívna :-) . Bol to síce môj prvý kemp, no vysoko prekonal moje očakávania. Tréningy boli super aj pre mňa - ako bežeckého začiatočníka. Tréneri a spolukempujúci sú super ľudia, ktorí vás dokážu mimoriadne inšpirovať k zmene životného štýlu, ku ktorej sa sami dokopať nedokážete. Perfektne som si oddýchla, získala veľa informácii a už teraz sa teším na ďalší kemp (samozrejme už predĺžený :-) ). Určite odporúčam všetkým, ktorí váhajú, aby sa zúčastnili. Môžu len a len získať."
Miro, Zvolen
"Je veľmi milé keď skutoční tréneri a skutoční pretekári (nie ľudia čo sa na trénerov a pretekárov hrajú) sa Ti snažia odovzdať svoje vedomosti a skúsenosti takou formou ako to bolo počas kempu . Hoci všetci tréneri z Run For Fun sú v športovej hierarchii oproti mne o niekoľko poschodí vyššie, počas celého kempu som mal dojem, že tvoríme jeden tím. Tak to bolo pri tréningoch i pri diskusiách. Obrovská ochota  odborne pomôcť, poradiť, vysvetliť. Organizačne veľmi dobre zabezpečené."
Jana, Beluša
"Ďakujem za výborne zorganizovaný kemp. Ja ako začiatočník som sa veľa naučila a hlavne ma to viac namotivovalo k ďalším tréningom. Jediné, čo mne osobne na kempe chýbalo, bolo viac pohybu v sobotu popoludní. Na druhej strane, zrovna mne sa ťažko teraz píše o pozitívach, lebo som sa vrátila domov s riadnou angínou, tak už tretí deň ležím. Mala som poslúchnuť trénera, ktorý mi radil ,,Nebež tie rovinky s boľavým hrdlom!". Ale ja som bola tvrdohlavá... Budem sa tešiť, ak sa opäť stretneme, s vami je radosť bežať."
Ondrej, Banská Bystrica
"Pokiaľ ide o hodnotenie kempu, z mojej strany jednoznačne len pozitívne, nemám nič čo by som vytkol, organizácia na vysokej úrovni rovnako ako aj ochota zo strany organizátorov. 10 bodov z 10 :-) . Program bol výborne pripravený, rovnomerné rozloženie záťaže na všetky tri dni. Možno čo by sa žiadalo, spraviť akýsi stručný manuál cvikov vrámci bežeckej ABC, resp. strečingu, keďže ich bolo pomerne dosť a nie je ľahké si ich zapamätať hlavne pre tých, ktorí sa s nimi stretnú po prvý krát (viem, že sa dajú nájsť aj na nete). Príp. poslať linky na tie videá, ktoré sme v piatok večer pozerali, účastníkom do mailu. Rád sa zúčastním aj v jarnom termíne."
Zora, Bratislava
"Kempovanie s vami bolo mohutne dokonalé, vďaka.... len nám to akosi rýchlo ubehlo... Darmo, bežecký kemp..."
Miro, Martin
"Ďakujem všetkým, ktorí sa zúčastnili tohto júnového kempu. Pre mňa ako profesionálneho začínajúceho amatéra bol beh dovtedy terapiou, teraz mám už z neho aj radosť... Stretla sa tam výborná partia ľudí postihnutých behom, ľudskí tréneri, dobrá strava s príjemným prostredím Tatier. Díky."
Jana, Senec
"Bolo úúúplne že báječne. Ako som vstúpila v piatok do hotela, tak som sa nevedela prestať usmievať :-) Nemala som sa čas ani nudiť. Či už to bol program, prednášky, wellness, ubytovanie alebo účastníci programu... všetko ma hrozne bavilo. Ó vy, páni tréneri (trénerka)... veľmi príjemná spoločnosť! Beh na Jamské Pleso v tom nádhernom počasí už len dalo bodku za skvelým víkendom. Ďakujem."
Monika, Bratislava
"Chcem sa poďakovať za skvelý kemp, ktorý bol veľmi dobre zorganizovaný a vedený. Ja ako človek dosť sebakritický by som možno prijala viac kritiky a opráv, čo sa týkalo techniky behu, ale vzhľadom na počet účastníkov a obmedzený čas som vďačná aj za tých niekoľko poskytnutých rád a opráv."
Jana, Bratislava
"Vďaka za super víkend, určite to nebolo naposledy čo som kemp absolvovala, ste neskutoční."
Ján, Bratislava
"Camp bol super a veľmi sa mi páčil. Chcel by som sa zúčastniť ďalšieho campu a určite 5dňového. Jediný menej pozitívny poznatok pre mňa je, že od piatku to už bolo dosť masové a individuálny prístup aký sme mali "5dňový" sa vytráca, ale to je už každého vec. Ďakujem vám ešte raz za všetko, verím, že sa ešte stretneme, ste SUPER!"
Miro, Trenčín
"Ťažko sa mi odchádzalo... Som rád, že som tam bol..."
Barbora, Bratislava
"Skvelá partička bežcov v krásnom prostredí Tatier, endorfíny všade, najmä po výbehu na Jamské pleso, a zdravím pána kuchára z hotela FIS, tie jeho dobroty mi chýbajú :))) dovidenia v októbri"
Jana, Bratislava
"Bolo úžasne, už sa tešíme na október! A ďakujem za tortu... mňam"
Iveta a Miro, Bratislava
"Bolo nám super :-) výborní tréneri, zaujímavý program a k tomu krásne počasie v Tatrách a super bežecká partička. Už sa tešíme na ďalší kemp."
Denisa, Piešťany
"Dobre bolo, málo bolo - zostala by som aj ďalších 5 dní... Takže dúfam, že sa opäť všetci uvidíme v októbri."
Milan, Marianka
"Optimálne ubytovanie, skvelá strava, najlepší tréneri (šplhol som si dosť dobre?) a program naozaj pre každého. Hneď by som išiel zas. Skvelá dovolenka, beh v krásnom prostredí a niečo som sa aj naučil (dúfam)."
Maťa, Bratislava
"Výborný nápad zorganizovať akciu takéhoto typu, veľká vďaka za skvelú akciu a skvelý team ľudí, ktorí to organizovali a viedli, vysoká odbornosť a profesionalita. Teším sa z toho, že sa nezabúda ani na nás hobby bežcov a teším sa aj z toho, že som mala možnosť spoznať rovnako bežecky naladených ľudí, či už trénerov, alebo spoluúčastníkov kempu. Čo viac dodať: s určitosťou sa vidíme znovu :) Do behania priatelia!!!"
Norbi, Košice
"Vrelo odporúčam každému, kto má chuť zdokonaliť svoj beh."
Dagmar & Vlado, Trnava
"Ak budete opäť organizovať bežecký kemp, tak sa veľmi radi zapojíme a odporúčame každému, či už aktívnemu alebo začínajúcemu bežcovi zažiť atmosféru kempu na vlastnej koži. Vďaka patrí skvelému a zohratému tímu trénerov a organizátorov z Run For Fun, ktorý prispel k úspechu kempu. Srdečne zdravíme a už teraz sa tešíme na podobnú akciu."