Druhý slovenský rekord pre Run For Fun v priebehu dvoch týždňov

Druhý slovenský rekord pre Run For Fun

BUDAPEŠŤ –  Na atletických majstrovstvách Maďarska veteránov  v Budapešti sa predstavili aj  piati slovenskí reprezentanti, ktorí zaznamenali v ôsmich disciplínach šesť prvenstiev. Najlepšie z nich  si počínal Ľubomír Hrčka z AK Run for Fun Petržalka, ktorý vyhral beh na 800m v novom slovenskom rekorde 2:06,50 min.  Zlepšil tak rekord Miroslava Bradu 2:09,14 z roku 1994 v kategórii do 45 rokov. Je to už druhý slovenský rekord Hrčku v krátkom čase za sebou, lebo na nedávnych majstrovstvách Slovenska veteránov v Nitre prekonal takmer 26- ročný rekord na 1500m známeho pretekára a trénera Karola Petöcza zo 4:28,47 na 4:21,23 min.

Viac na www.beh.sk

Správy Facebook

6 hours ago

Banskobystrický maratón prilákal aj dvoch našich borcov. Miroslav Krištof obsadil na polmaratónskej trati časom 1:31:50 ôsmu priečku. Potešil svojim výkonom aj Miro Murgaš, ktorý časom 1:17:49 vo svojej kategórii vystúpil na najvyššiu priečku a v celkovom poradí dobehol ôsmy. 👈😎 ... See MoreSee Less
View on Facebook

Najčítanejšie

O nás

Sme partia trénerov, ktorí si behanie a tréning užívajú. A snažíme sa, aby si z toho mal radosť aj Ty. Či už chceš schudnúť, byť fit, rád športuješ v skupine rovnako naladených ľudí, chceš zažívať príjemné pocity z dosiahnutia svojich cieľov alebo chceš vyhrávať.
Čokoľvek z toho motivuje Teba, pomôžeme Ti s tým. Príď ku nám a presvedč sa