Finále Čokoládová Tretra Slovensko

V utorok sme s deťmi absolvovali upršané slovenské finále Čokoládovej tretry v Košiciach, na ktoré postúpilo z regionálneho kola 12 našich detí. Na štart nastúpilo nakoniec z rôznych dôvodov len 9 nádejí, z toho do československého semifinále do Ostravy postúpilo až 5 (našej najväčšej nádeji Dominikovi, sa to kvôli chorobe bohužiaľ nepodarilo).
Postúpili: Samuel Michalko, Lilly Kadlečíková, Marcela Šurganová a Tiffany Tanková v behu na 100m a Hana Gräffingerová v behu na 300m.
Naviac Samko a Hanka boli členmi víťazných trojčlenných štafiet.
👉 GRATULUJEME 💪

A že sme boli mega úspešní dokazuje fakt, že viac postupujúcich majú iba dva slovenské kluby:
1. AK AC Malacky – 9 postupujúcich
2. Atletika Košice – 6
3. AK Run For Fun – 5
4. ZŠ T.J. Moussona Michalovce – 4
Ostatné kluby 3 a menej.

V pondelok 7.9. držte našim deťúrencom a ich trénerom Renate Poľanskej, Petrovi Ďuricovi a Slavomírovi Lopuchovi v Ostrave palce 🙏

Ďakujeme MČ Petržalka za podporu!

Správy Facebook

2 days ago

Imrich Tatiersky s nami už netrénuje, ale tak ako desiatky ďalších našich bývalých členov, stále nám robí radosť, že neprestal pravidelne športovať. Ba čo viac, užíva si aj preteky v krásnych a zaujímavých lokalitách.Tento rok si naplánoval dva výnimočné zážitky a oba vyšli na jednotku. Najprv to bolo ultra cez Malé Karpaty, prebehnutie všetkých kopcov nad 700m so začiatkom v Smoleniciach a koncom na Pezinskej Babe a to sa mu úspešne podarilo v apríli. A keďže už dlho chcel navštíviť aj sever Európy, tak si naplánoval polmaratón v Oslo. Nórsko ho lákalo svojou prírodou a zároveň aj podnebím, čo nám pri behu vyhovuje. Vedel, že preteky nie sú úplne rovinaté, ale to ho nemohlo odradiť. A bolo to super. Bežal stabilné tempo, bez kríz. Prevýšenie v druhej polovici po 16km bolo horšie ako čakal a spomalilo ho to výraznejšie ako chcel, ale inak si to veľmi užíval. Hlavný cieľ bol zlepšiť osobák, čo vyšlo 💪. Jeho pocity najlepšie vystihuje cieľová fotka, ku ktorej dodal, že daným tempom by ešte kľudne mohol ísť ďalších tri až päť kilometrov a z toho mal asi najväčšiu radosť. Do Nórska sa chce opäť vrátiť, skúsiť nejaký trail, lebo tá príroda je tam vraj naozaj úžasná!Gratulujeme!!! 🤛 ... See MoreSee Less
View on Facebook

Najčítanejšie

O nás

Sme partia trénerov, ktorí si behanie a tréning užívajú. A snažíme sa, aby si z toho mal radosť aj Ty. Či už chceš schudnúť, byť fit, rád športuješ v skupine rovnako naladených ľudí, chceš zažívať príjemné pocity z dosiahnutia svojich cieľov alebo chceš vyhrávať.
Čokoľvek z toho motivuje Teba, pomôžeme Ti s tým. Príď ku nám a presvedč sa