Finále Čokoládová Tretra Slovensko

V utorok sme s deťmi absolvovali upršané slovenské finále Čokoládovej tretry v Košiciach, na ktoré postúpilo z regionálneho kola 12 našich detí. Na štart nastúpilo nakoniec z rôznych dôvodov len 9 nádejí, z toho do československého semifinále do Ostravy postúpilo až 5 (našej najväčšej nádeji Dominikovi, sa to kvôli chorobe bohužiaľ nepodarilo).
Postúpili: Samuel Michalko, Lilly Kadlečíková, Marcela Šurganová a Tiffany Tanková v behu na 100m a Hana Gräffingerová v behu na 300m.
Naviac Samko a Hanka boli členmi víťazných trojčlenných štafiet.
👉 GRATULUJEME 💪

A že sme boli mega úspešní dokazuje fakt, že viac postupujúcich majú iba dva slovenské kluby:
1. AK AC Malacky – 9 postupujúcich
2. Atletika Košice – 6
3. AK Run For Fun – 5
4. ZŠ T.J. Moussona Michalovce – 4
Ostatné kluby 3 a menej.

V pondelok 7.9. držte našim deťúrencom a ich trénerom Renate Poľanskej, Petrovi Ďuricovi a Slavomírovi Lopuchovi v Ostrave palce 🙏

Ďakujeme MČ Petržalka za podporu!

Správy Facebook

19 hours ago

Na Majstrovstvách AZB jednotlivcov v Šamoríne sa bežali aj štafety. Mali sme zastúpenie v mladších žiačkach a mladších žiakoch. A v oboch kategóriách sa nám viedlo skvele 👉🥇Mladšie žiačky v zložení Šisková, Masaryková, Mihoková a Bártová nielenže zvíťazili, ale zároveň zabehli tohtoročný najlepší slovenský výkon a tak vedú tabuľku pred AC Nové Zámky a AK Spartak Dubnica nad Váhom. Parádička baby! 🥰Pozrite sa ako vedia kočky, vedené trénerkou Renatou Poľanskou, zvládať odovzdávky... 😎Za videjko ďakujeme Peter 'barney' Bárta S finančnou podporou MČ Petržalka a Bratislava - hlavné mesto SR💚 ... See MoreSee Less
View on Facebook

Najčítanejšie

O nás

Sme partia trénerov, ktorí si behanie a tréning užívajú. A snažíme sa, aby si z toho mal radosť aj Ty. Či už chceš schudnúť, byť fit, rád športuješ v skupine rovnako naladených ľudí, chceš zažívať príjemné pocity z dosiahnutia svojich cieľov alebo chceš vyhrávať.
Čokoľvek z toho motivuje Teba, pomôžeme Ti s tým. Príď ku nám a presvedč sa