Na ČSOB Bratislavskom maratóne štartovalo cez 50 našich členov!

ČSOB Marathon štafeta

Uplynulý víkend sme absolvovali niekoľko disciplín v rámci ČSOB Bratislava marathon. Každým rokom naša účasť stúpa a s ňou prichádzajú aj ďalšie úspechy.

Detičky nám urobili veľkú radosť. Spomedzi desiatky našich reprezentantov z klubu AK Run For Fun Petržalka si najlepšie viedli Hanka a Barborka, obsadili 1. miesta na 300m a Juraj 2. miesto na 600m. Bomba!

Minimaratón – Janka Mozolániová je nová celková víťazka, Martin Skalník víťaz kategórie, Rudolf Krížik tretí vo svojej kategórii.

10tka – Ľubo Hrčka 2. miesto v kategórii

Polmaratón – 17 našich na štarte, najlepšie dobehol Miro Murgaš na 5. mieste v kategórii.

Maratón – jeden člen Tibor Čunderlík absolvoval svoju maratónsku premiéru.

Štafety – tak tu nás všetkých čakalo asi najväčšie a určite nečakané a o to príjemnejšie prekvapenie. Štafeta Run For Fun Rakety v zložení Janka Mozolániová, Janka Škanderová, Natalka Hauser a Zdeno Špičan dobehla na neuveriteľnom 3. mieste spomedzi 532! štafiet.

Snáď sme na nikoho nezabudli, bolo nás tam veľa, niektorí štartovali za svoje firmy, niektorým organizátori nepridelili klub. Aj to sa občas stáva.

Všetkým našim štartujúcim členom srdečne gratulujeme!

Správy Facebook

4 days ago

Dospelácke trate v sobotu a v nedeľu na Bratislavskom maratóne nám priniesli tiež veľa radosti. Ale poďme po poriadku.👉 MinimaratónNa štart sa postavilo 8 našich pretekárov, piati znich boli tínedžeri. A teraz pozor! Na celkovom 17. mieste spomedzi 1516 pretekárov sa umiestnil len 13 ročný zverenec Renaty Poľanskej, tohtoročný majster Slovenska v päťboji, Michal Boháč. 🤛👍💪Vo svojich kategóriách zvíťazili Katarina Sulcova a Ľubo Hrčka.👉 DesiatkaJeden zástupca = jedno víťazstvo. Robert Nemec dominoval vo svojej kategórii.👉 PolmaratónNa štart sa postavilo 9 našich pretekárov, Katarina Taborska ušla bedňa tesne, keď skončila v kategórii na 4. mieste. A teraz pozor! Vo svojej kategórii zvíťazila Renata Holickova, ktorá doslova zdemolovala konkurenciu. Druhej v poradí poľskej pretekárke nadelila takmer 18minút! 🤛👍💪👉 MaratónJediná naša zástupkyňa Sylvia Masaryková si dobehla pre osobný rekord 3:56:33 🤛👍💪👉 Polmaratónska štafetaNaša štafeta v zložení Robert Nemec, Ľubo Hrčka, Peter Potancok a Pavol Salatek si dobehla pre bronz. Vynikajúci výsledok spomedzi 366 štafiet, o to viac, že priemerný vek našej bol 49 rokov! 😮🦸🦸‍♂️🦹🦹‍♂️TO BOL VÍKEND!🏃‍♀️🏃🏃‍♂️Foto obsahujú aj pár z detských behov 🥰 ... See MoreSee Less
View on Facebook

Najčítanejšie

O nás

Sme partia trénerov, ktorí si behanie a tréning užívajú. A snažíme sa, aby si z toho mal radosť aj Ty. Či už chceš schudnúť, byť fit, rád športuješ v skupine rovnako naladených ľudí, chceš zažívať príjemné pocity z dosiahnutia svojich cieľov alebo chceš vyhrávať.
Čokoľvek z toho motivuje Teba, pomôžeme Ti s tým. Príď ku nám a presvedč sa