Na ČSOB Bratislavskom maratóne štartovalo cez 50 našich členov!

ČSOB Marathon štafeta

Uplynulý víkend sme absolvovali niekoľko disciplín v rámci ČSOB Bratislava marathon. Každým rokom naša účasť stúpa a s ňou prichádzajú aj ďalšie úspechy.

Detičky nám urobili veľkú radosť. Spomedzi desiatky našich reprezentantov z klubu AK Run For Fun Petržalka si najlepšie viedli Hanka a Barborka, obsadili 1. miesta na 300m a Juraj 2. miesto na 600m. Bomba!

Minimaratón – Janka Mozolániová je nová celková víťazka, Martin Skalník víťaz kategórie, Rudolf Krížik tretí vo svojej kategórii.

10tka – Ľubo Hrčka 2. miesto v kategórii

Polmaratón – 17 našich na štarte, najlepšie dobehol Miro Murgaš na 5. mieste v kategórii.

Maratón – jeden člen Tibor Čunderlík absolvoval svoju maratónsku premiéru.

Štafety – tak tu nás všetkých čakalo asi najväčšie a určite nečakané a o to príjemnejšie prekvapenie. Štafeta Run For Fun Rakety v zložení Janka Mozolániová, Janka Škanderová, Natalka Hauser a Zdeno Špičan dobehla na neuveriteľnom 3. mieste spomedzi 532! štafiet.

Snáď sme na nikoho nezabudli, bolo nás tam veľa, niektorí štartovali za svoje firmy, niektorým organizátori nepridelili klub. Aj to sa občas stáva.

Všetkým našim štartujúcim členom srdečne gratulujeme!

Správy Facebook

2 hours ago

Skvelá správa prišla z Tchaj-pej (Taiwan), kde sa konali majstrovstvá sveta v 24-hodinovom behu. Medzi mužmi štartoval aj Michal Miško Šuľa a dobehol na fantastickom piatom mieste. Tento 49 ročný vojvodinský Slovák so srbským aj slovenským občianstvom zabehol 266,452 km! Na majstrovstvá cestoval s cieľom vybojovať umiestnenie TOP15, takže sa vracia nadmieru spokojný, aj keď silný vietor spôsoboval značné problémy a nedovolil zabehnúť plánovanú vzdialenosť.Titul majstra sveta v súťaži mužov obhájil svetový rekordér Alexander Sorokin z Litvy výkonom 301,790 km (na druhej fotografii v strede spolu s Michalom a svojim trénerom, poliakom Sebastianom Bialobrzeskim), pred Grékom Fotiosom Zisimpoulosom (292,254 km) a Andrijom Tkačukom z Ukrajiny (284,540 km).Sme pyšní, že Michal behá na Slovensku práve za náš klub! Gratulujeme Michal! 🤛👌💪😲 ... See MoreSee Less
View on Facebook

Najčítanejšie

O nás

Sme partia trénerov, ktorí si behanie a tréning užívajú. A snažíme sa, aby si z toho mal radosť aj Ty. Či už chceš schudnúť, byť fit, rád športuješ v skupine rovnako naladených ľudí, chceš zažívať príjemné pocity z dosiahnutia svojich cieľov alebo chceš vyhrávať.
Čokoľvek z toho motivuje Teba, pomôžeme Ti s tým. Príď ku nám a presvedč sa