Na ČSOB Bratislavskom maratóne štartovalo cez 50 našich členov!

ČSOB Marathon štafeta

Uplynulý víkend sme absolvovali niekoľko disciplín v rámci ČSOB Bratislava marathon. Každým rokom naša účasť stúpa a s ňou prichádzajú aj ďalšie úspechy.

Detičky nám urobili veľkú radosť. Spomedzi desiatky našich reprezentantov z klubu AK Run For Fun Petržalka si najlepšie viedli Hanka a Barborka, obsadili 1. miesta na 300m a Juraj 2. miesto na 600m. Bomba!

Minimaratón – Janka Mozolániová je nová celková víťazka, Martin Skalník víťaz kategórie, Rudolf Krížik tretí vo svojej kategórii.

10tka – Ľubo Hrčka 2. miesto v kategórii

Polmaratón – 17 našich na štarte, najlepšie dobehol Miro Murgaš na 5. mieste v kategórii.

Maratón – jeden člen Tibor Čunderlík absolvoval svoju maratónsku premiéru.

Štafety – tak tu nás všetkých čakalo asi najväčšie a určite nečakané a o to príjemnejšie prekvapenie. Štafeta Run For Fun Rakety v zložení Janka Mozolániová, Janka Škanderová, Natalka Hauser a Zdeno Špičan dobehla na neuveriteľnom 3. mieste spomedzi 532! štafiet.

Snáď sme na nikoho nezabudli, bolo nás tam veľa, niektorí štartovali za svoje firmy, niektorým organizátori nepridelili klub. Aj to sa občas stáva.

Všetkým našim štartujúcim členom srdečne gratulujeme!

Správy Facebook

4 hours ago

Zopár momentiek z 5. kola M-AZB družstiev najmladšieho a mladšieho žiactva, ktoré sme spoluorganizovali. 🥰😎S finančnou podporou MČ Petržalka a Bratislava - hlavné mesto SR 💚 ... See MoreSee Less
View on Facebook

Najčítanejšie

O nás

Sme partia trénerov, ktorí si behanie a tréning užívajú. A snažíme sa, aby si z toho mal radosť aj Ty. Či už chceš schudnúť, byť fit, rád športuješ v skupine rovnako naladených ľudí, chceš zažívať príjemné pocity z dosiahnutia svojich cieľov alebo chceš vyhrávať.
Čokoľvek z toho motivuje Teba, pomôžeme Ti s tým. Príď ku nám a presvedč sa