Čokoládová tretra 2019 bratislavské kolo

Čokoládová Tretra

V silnej konkurencii takmer 800 zaregistrovaných detí z rôznych kútov Slovenska sme zaznamenali viacero úspechov. Náš klub reprezentovalo 31 detí z tréningových skupín Hravej Atletiky, vedených Renatou Poľanskou a Petrom Ďuricom. Všetky deti potešil svojou účasťou aj halový Majster Európy v behu na 60m Janko Volko.

Až 7 z nich sa teší z postupu do slovenského finále, ktoré sa bude konať 5.júna v Košiciach.

Výsledky našich

Najlepšie obstáli a vystúpili na stupne víťazov:

1. miesto Natálka Holúbeková 100m (na titulnej fotografii)
2. miesto Filipko Streška 200m

Obaja nás budú reprezentovať na slovenskom finále v Košiciach, spolu s Nelkou Kalaberovou, Hankou Kratochvílovou – v behu na 200m, Hankou Gräffingerovou, Jurkom Kratochvílom a Alexom Kristínom – v behu na 300m.

Decká boli ste „super“- všetci!!! Držíme v Košiciach palce!

Správy Facebook

18 hours ago

Na Majstrovstvách AZB jednotlivcov v Šamoríne sa bežali aj štafety. Mali sme zastúpenie v mladších žiačkach a mladších žiakoch. A v oboch kategóriách sa nám viedlo skvele 👉🥇Mladšie žiačky v zložení Šisková, Masaryková, Mihoková a Bártová nielenže zvíťazili, ale zároveň zabehli tohtoročný najlepší slovenský výkon a tak vedú tabuľku pred AC Nové Zámky a AK Spartak Dubnica nad Váhom. Parádička baby! 🥰Pozrite sa ako vedia kočky, vedené trénerkou Renatou Poľanskou, zvládať odovzdávky... 😎Za videjko ďakujeme Peter 'barney' Bárta S finančnou podporou MČ Petržalka a Bratislava - hlavné mesto SR💚 ... See MoreSee Less
View on Facebook

Najčítanejšie

O nás

Sme partia trénerov, ktorí si behanie a tréning užívajú. A snažíme sa, aby si z toho mal radosť aj Ty. Či už chceš schudnúť, byť fit, rád športuješ v skupine rovnako naladených ľudí, chceš zažívať príjemné pocity z dosiahnutia svojich cieľov alebo chceš vyhrávať.
Čokoľvek z toho motivuje Teba, pomôžeme Ti s tým. Príď ku nám a presvedč sa