Čokoládová tretra 2019 bratislavské kolo

Čokoládová Tretra

V silnej konkurencii takmer 800 zaregistrovaných detí z rôznych kútov Slovenska sme zaznamenali viacero úspechov. Náš klub reprezentovalo 31 detí z tréningových skupín Hravej Atletiky, vedených Renatou Poľanskou a Petrom Ďuricom. Všetky deti potešil svojou účasťou aj halový Majster Európy v behu na 60m Janko Volko.

Až 7 z nich sa teší z postupu do slovenského finále, ktoré sa bude konať 5.júna v Košiciach.

Výsledky našich

Najlepšie obstáli a vystúpili na stupne víťazov:

1. miesto Natálka Holúbeková 100m (na titulnej fotografii)
2. miesto Filipko Streška 200m

Obaja nás budú reprezentovať na slovenskom finále v Košiciach, spolu s Nelkou Kalaberovou, Hankou Kratochvílovou – v behu na 200m, Hankou Gräffingerovou, Jurkom Kratochvílom a Alexom Kristínom – v behu na 300m.

Decká boli ste „super“- všetci!!! Držíme v Košiciach palce!

Správy Facebook

2 hours ago

Skvelá správa prišla z Tchaj-pej (Taiwan), kde sa konali majstrovstvá sveta v 24-hodinovom behu. Medzi mužmi štartoval aj Michal Miško Šuľa a dobehol na fantastickom piatom mieste. Tento 49 ročný vojvodinský Slovák so srbským aj slovenským občianstvom zabehol 266,452 km! Na majstrovstvá cestoval s cieľom vybojovať umiestnenie TOP15, takže sa vracia nadmieru spokojný, aj keď silný vietor spôsoboval značné problémy a nedovolil zabehnúť plánovanú vzdialenosť.Titul majstra sveta v súťaži mužov obhájil svetový rekordér Alexander Sorokin z Litvy výkonom 301,790 km (na druhej fotografii v strede spolu s Michalom a svojim trénerom, poliakom Sebastianom Bialobrzeskim), pred Grékom Fotiosom Zisimpoulosom (292,254 km) a Andrijom Tkačukom z Ukrajiny (284,540 km).Sme pyšní, že Michal behá na Slovensku práve za náš klub! Gratulujeme Michal! 🤛👌💪😲 ... See MoreSee Less
View on Facebook

Najčítanejšie

O nás

Sme partia trénerov, ktorí si behanie a tréning užívajú. A snažíme sa, aby si z toho mal radosť aj Ty. Či už chceš schudnúť, byť fit, rád športuješ v skupine rovnako naladených ľudí, chceš zažívať príjemné pocity z dosiahnutia svojich cieľov alebo chceš vyhrávať.
Čokoľvek z toho motivuje Teba, pomôžeme Ti s tým. Príď ku nám a presvedč sa