Zo španielskych MS máme dve TOP10

Mozolániová

Oproti pôvodným plánom cestovali nakoniec traja, Ľubo Hrčka sledoval preteky “z nemocničnej izby”, absolvoval totiž operáciu menisku. Jana Mozolániová štartovala v duatlone, Martin Skalník a Rudolf Krížik v akvatlone.

Hneď prvý deň nastúpila na štart Janka a začala “zhurta”, po prvom behu ju klasifikovali na megaprekvapivom treťom mieste! Bike nemala natrénovaný ako plánovala, tak sme čakali, či sa po tomto úseku neprepadne príliš hlboko, bojovala ale výborne. Nakoniec finišovala na piatom mieste v kategórii, čo je najlepšie umiestnenie klubu v účastiach na MS, a vo svetle toho, že to bola jej premiéra na medzinárodnom podujatí a len druhá sezóna, čo sa venuje duatlonu, fantastický až neuveriteľný výsledok.

Martin a Rudo štartovali o pár dní neskôr. Tí už majú za sebou niekoľko medzinárodných štartov a hlavne minuloročné MS v Dánsku. Ich cieľom bolo zlepšenie minuloročných výsledkov, čo sa Martinovi aj podarilo, vylepšil svoje minuloročné 9. miesto a dobehol 7., Rudo zopakoval výsledok z minulého roka, ked finišoval na 27. mieste!

Ideme na ME do Rumunska?

Pôvodne sme mali v pláne vyslať štyroch našich zástupcov na ME, ktoré sa konajú začiatkom leta, ale zdravotné a rodinné komplikácie zredukovali plány na dvoch, pričom Martin je aktuálne po operačnom zákroku a jeho účasť je zatiaľ neistá.

Tak to v športe ale chodí, dlhodobo sa pripravujete aj keď neviete, či vám plány neskríži nejaký problém. Budeme držať palce, aby ich bolo čo najmenej! 🏊‍♀️🏃‍♂️💪🏆

Správy Facebook

4 days ago

Dospelácke trate v sobotu a v nedeľu na Bratislavskom maratóne nám priniesli tiež veľa radosti. Ale poďme po poriadku.👉 MinimaratónNa štart sa postavilo 8 našich pretekárov, piati znich boli tínedžeri. A teraz pozor! Na celkovom 17. mieste spomedzi 1516 pretekárov sa umiestnil len 13 ročný zverenec Renaty Poľanskej, tohtoročný majster Slovenska v päťboji, Michal Boháč. 🤛👍💪Vo svojich kategóriách zvíťazili Katarina Sulcova a Ľubo Hrčka.👉 DesiatkaJeden zástupca = jedno víťazstvo. Robert Nemec dominoval vo svojej kategórii.👉 PolmaratónNa štart sa postavilo 9 našich pretekárov, Katarina Taborska ušla bedňa tesne, keď skončila v kategórii na 4. mieste. A teraz pozor! Vo svojej kategórii zvíťazila Renata Holickova, ktorá doslova zdemolovala konkurenciu. Druhej v poradí poľskej pretekárke nadelila takmer 18minút! 🤛👍💪👉 MaratónJediná naša zástupkyňa Sylvia Masaryková si dobehla pre osobný rekord 3:56:33 🤛👍💪👉 Polmaratónska štafetaNaša štafeta v zložení Robert Nemec, Ľubo Hrčka, Peter Potancok a Pavol Salatek si dobehla pre bronz. Vynikajúci výsledok spomedzi 366 štafiet, o to viac, že priemerný vek našej bol 49 rokov! 😮🦸🦸‍♂️🦹🦹‍♂️TO BOL VÍKEND!🏃‍♀️🏃🏃‍♂️Foto obsahujú aj pár z detských behov 🥰 ... See MoreSee Less
View on Facebook

Najčítanejšie

O nás

Sme partia trénerov, ktorí si behanie a tréning užívajú. A snažíme sa, aby si z toho mal radosť aj Ty. Či už chceš schudnúť, byť fit, rád športuješ v skupine rovnako naladených ľudí, chceš zažívať príjemné pocity z dosiahnutia svojich cieľov alebo chceš vyhrávať.
Čokoľvek z toho motivuje Teba, pomôžeme Ti s tým. Príď ku nám a presvedč sa