Halové Majstrovstvá Bratislavy detí

HM Deti Bratislava

Tak už máme za sebou Majstrovstvá-BA v hale pre rok 2019 v žiackych kategóriách. Naše deti sa ich nielen zúčastnili v hojnom počte, ale sa prezentovali aj super výkonmi.

Deti z prípravky súťažili v 3-boji a štafete 4x100m

1. miesto štafeta dievčat: Rebeca Strelecká, Hanka Kratochvílová, Lívia Šišková, Nelka Kalaberová

3. miesto štafeta dievčat: Barborka + Lucka Víglaské, Hanka Ondrášeková, Silvia Jankovičová

1. miesto štafeta chlapci: Dominik Michalko, Marek Salaga, Maxim Kausich, Edko Glenba

Ďalšie super výkony

1.m: 50m – Dominik Michalko

1.m: 50m – Rebeca Strelecká

2.m: skok do diaľky z miesta – Marek Salaga

3.m: skok do diaľky z miesta – Dominik Michalko

3.m: 50m – Nelka Kalaberová

3.m: hod medicimbalom – Rebeca Strelecká

3.m: hod medicimbalom – Hanka Kratochvílová

V starších žiackych kategóriách sa na stupeň víťazov postavili

2.m: 150m – Laura Ďuráková

2.m: 600m – Jurko Kratochvíl

3.m: 600m – Adriana Chromeková

3.m: 60m – Patrik Repka

Zopár fotiek nájdete tu

Všetkým gratulujeme !!!

Správy Facebook

4 days ago

Dospelácke trate v sobotu a v nedeľu na Bratislavskom maratóne nám priniesli tiež veľa radosti. Ale poďme po poriadku.👉 MinimaratónNa štart sa postavilo 8 našich pretekárov, piati znich boli tínedžeri. A teraz pozor! Na celkovom 17. mieste spomedzi 1516 pretekárov sa umiestnil len 13 ročný zverenec Renaty Poľanskej, tohtoročný majster Slovenska v päťboji, Michal Boháč. 🤛👍💪Vo svojich kategóriách zvíťazili Katarina Sulcova a Ľubo Hrčka.👉 DesiatkaJeden zástupca = jedno víťazstvo. Robert Nemec dominoval vo svojej kategórii.👉 PolmaratónNa štart sa postavilo 9 našich pretekárov, Katarina Taborska ušla bedňa tesne, keď skončila v kategórii na 4. mieste. A teraz pozor! Vo svojej kategórii zvíťazila Renata Holickova, ktorá doslova zdemolovala konkurenciu. Druhej v poradí poľskej pretekárke nadelila takmer 18minút! 🤛👍💪👉 MaratónJediná naša zástupkyňa Sylvia Masaryková si dobehla pre osobný rekord 3:56:33 🤛👍💪👉 Polmaratónska štafetaNaša štafeta v zložení Robert Nemec, Ľubo Hrčka, Peter Potancok a Pavol Salatek si dobehla pre bronz. Vynikajúci výsledok spomedzi 366 štafiet, o to viac, že priemerný vek našej bol 49 rokov! 😮🦸🦸‍♂️🦹🦹‍♂️TO BOL VÍKEND!🏃‍♀️🏃🏃‍♂️Foto obsahujú aj pár z detských behov 🥰 ... See MoreSee Less
View on Facebook

Najčítanejšie

O nás

Sme partia trénerov, ktorí si behanie a tréning užívajú. A snažíme sa, aby si z toho mal radosť aj Ty. Či už chceš schudnúť, byť fit, rád športuješ v skupine rovnako naladených ľudí, chceš zažívať príjemné pocity z dosiahnutia svojich cieľov alebo chceš vyhrávať.
Čokoľvek z toho motivuje Teba, pomôžeme Ti s tým. Príď ku nám a presvedč sa