Čokoládová Tretra 2020

Máme za sebou štvrťfinálové kolo Čokoládovej tretry 2020. Presun májového termínu na prázdniny nebol príliš šťastné riešenie, ale i napriek tomu pre náš klub celkom úspešné. Z 22 zúčastnených našich najmladších až 12 postúpilo na slovenské finále.

Asi najväčším zážitkom bolo fotenie s majstrom Európy – Jankom Volkom, ktorý bol na“ roztrhanie“.

Najviac sa darilo bratom Michalkovým. Starší Dominik, ktorý už okúsil atmosféru medzinárodného finále na Zlatej tretre v Ostrave, tentokrát vyhral beh na 200m a mladší Samko finišoval na 100m na 2. mieste, len o 5 stotiniek za víťazom. A keby sa počas behu nezatúľal do susedovej dráhy, určite by tiež vyhral svoju kategóriu.

Dve druhé miesta (300m + vortex) si vybojovala Hanka Graffingerová a ďalšie druhé miesto si vybehala na 100m Lilly Kadlečíková.

Okrem nich postúpili ešte: Tiffany Tanková, Lucka Koči, Marcelka Šurganová, Jakubko Gadomský, Natálka Holúbeková, Gabika Masaryková, Filipko Streška a Leon Polkan.

Gratulujeme a držíme palce v Košiciach!

Správy Facebook

2 days ago

Halové majstrovstvá SR vo viacboji mladších žiakov a mladších žiačok prilákali cez víkend 95 najlepších športovcov z 28 klubov z celého Slovenska. My sme mali v ohni sedem želiezok 🥰Ako sme vás už informoli prostredníctvom TS SAZ, najvačsí úspech dosiahol MICHAL BOHÁČ, ktorý sa stal MAJSTROM SLOVENSKA!!! 👈💪🏃❤ Ešte raz srdečne gratulujeme aj trénerke Renate Poľanskej.Nestratili sa ale ani ostatni, takto bojovali:Leo Vacula -9.miestoNikola Mihóková -6.miestoLívia Šišková - 11.miesto Silvia Bártová -13.miestoLea Novotná - 16.miestoNIkola Nováčková -37.miestoSkvelá reprezentácia, sme na vás pyšní 💪❤S finančnou podporou Petržalka, @bratislavskykraj.sk a @Bratislava.sk 💚Video spracoval @barta.peto ... See MoreSee Less
View on Facebook

Najčítanejšie

O nás

Sme partia trénerov, ktorí si behanie a tréning užívajú. A snažíme sa, aby si z toho mal radosť aj Ty. Či už chceš schudnúť, byť fit, rád športuješ v skupine rovnako naladených ľudí, chceš zažívať príjemné pocity z dosiahnutia svojich cieľov alebo chceš vyhrávať.
Čokoľvek z toho motivuje Teba, pomôžeme Ti s tým. Príď ku nám a presvedč sa