Čokoládová Tretra 2020

Máme za sebou štvrťfinálové kolo Čokoládovej tretry 2020. Presun májového termínu na prázdniny nebol príliš šťastné riešenie, ale i napriek tomu pre náš klub celkom úspešné. Z 22 zúčastnených našich najmladších až 12 postúpilo na slovenské finále.

Asi najväčším zážitkom bolo fotenie s majstrom Európy – Jankom Volkom, ktorý bol na“ roztrhanie“.

Najviac sa darilo bratom Michalkovým. Starší Dominik, ktorý už okúsil atmosféru medzinárodného finále na Zlatej tretre v Ostrave, tentokrát vyhral beh na 200m a mladší Samko finišoval na 100m na 2. mieste, len o 5 stotiniek za víťazom. A keby sa počas behu nezatúľal do susedovej dráhy, určite by tiež vyhral svoju kategóriu.

Dve druhé miesta (300m + vortex) si vybojovala Hanka Graffingerová a ďalšie druhé miesto si vybehala na 100m Lilly Kadlečíková.

Okrem nich postúpili ešte: Tiffany Tanková, Lucka Koči, Marcelka Šurganová, Jakubko Gadomský, Natálka Holúbeková, Gabika Masaryková, Filipko Streška a Leon Polkan.

Gratulujeme a držíme palce v Košiciach!

Správy Facebook

2 days ago

Imrich Tatiersky s nami už netrénuje, ale tak ako desiatky ďalších našich bývalých členov, stále nám robí radosť, že neprestal pravidelne športovať. Ba čo viac, užíva si aj preteky v krásnych a zaujímavých lokalitách.Tento rok si naplánoval dva výnimočné zážitky a oba vyšli na jednotku. Najprv to bolo ultra cez Malé Karpaty, prebehnutie všetkých kopcov nad 700m so začiatkom v Smoleniciach a koncom na Pezinskej Babe a to sa mu úspešne podarilo v apríli. A keďže už dlho chcel navštíviť aj sever Európy, tak si naplánoval polmaratón v Oslo. Nórsko ho lákalo svojou prírodou a zároveň aj podnebím, čo nám pri behu vyhovuje. Vedel, že preteky nie sú úplne rovinaté, ale to ho nemohlo odradiť. A bolo to super. Bežal stabilné tempo, bez kríz. Prevýšenie v druhej polovici po 16km bolo horšie ako čakal a spomalilo ho to výraznejšie ako chcel, ale inak si to veľmi užíval. Hlavný cieľ bol zlepšiť osobák, čo vyšlo 💪. Jeho pocity najlepšie vystihuje cieľová fotka, ku ktorej dodal, že daným tempom by ešte kľudne mohol ísť ďalších tri až päť kilometrov a z toho mal asi najväčšiu radosť. Do Nórska sa chce opäť vrátiť, skúsiť nejaký trail, lebo tá príroda je tam vraj naozaj úžasná!Gratulujeme!!! 🤛 ... See MoreSee Less
View on Facebook

Najčítanejšie

O nás

Sme partia trénerov, ktorí si behanie a tréning užívajú. A snažíme sa, aby si z toho mal radosť aj Ty. Či už chceš schudnúť, byť fit, rád športuješ v skupine rovnako naladených ľudí, chceš zažívať príjemné pocity z dosiahnutia svojich cieľov alebo chceš vyhrávať.
Čokoľvek z toho motivuje Teba, pomôžeme Ti s tým. Príď ku nám a presvedč sa