Detské preteky “po korone”

KONEČNE!!! Po karanténe sa rozbiehajú súťaže aj pre našich najmenších. Na pretekoch Detskej Atletiky organizovaných Slovenským atletickým zväzom sme postavili až 3 družstvá, ktoré obsadili 3. 7. a 8. miesto. Aj napriek úmornému teplu deťúrence bojovali a hlavne si preteky užívali a tu je dôkaz….

Správy Facebook

7 days ago

Posledná časť Zimnej série nám priniesla viacero pódiových umiestnení. Z celkového počtu 17 zúčastnených na bedňu vystúpilo až 6 borcov a to ešte traja získali zemiaky.Z 8 detských pretekárov najvyššie vystúpil Fabi Kozmon v behu na 300m, druhé miesto v behu na 600m obsadil Matej Valčák.V dospelých na 5km trati dobehla Katarína Šulcová na druhom mieste v kategórii. Najlepšie sa darilo na 10km trati. Jana Škanderová ohlásila návrat do bežeckého peletónu viťazstvom v kategórii, Renata Holičková obsadila 1. a Katarína Táborská 3. miesto v kategórii. Tesne za pódiom skončil Michal Kostka, ktorý sa postupne vracia po zranení a ukazuje stúpajúcu formu. 💪S finančnou podporou Petržalka, Bratislavský kraj a Bratislava - hlavné mesto SR 💚 ... See MoreSee Less