Európske firemné hry – 4 zlaté, 4 strieborné a dve bronzové pre Skalníka!!!

Víťaz Martin Skalník

V polovici júna sa náš plavecký tréner a vedúci plaveckého klubu Run For Fun – Swim, zúčastnil s kolegami s firmy Veolia na 21. Európskych firemných hrách, ktoré niektorí prirovnávajú k firemnej olympiáde. Obrovské podujatie, na ktorom sa tento rok zúčastnilo cez 5000 pretekárov, medzi nimi aj 167 členov nadnárodného koncernu Veolia. No a spomedzi nich bol najúspešnejší náš plavec, bežec a triatlonista Martin Skalník.

Jeho bilancia je obdivuhodná

Bazénové plávanie: 3 zlaté, 4 strieborné a 2 bronzové medaily

Diaľkové plávanie: 1 zlatá medaila

Beh na 10 km: 4. miesto

Martin fantastické, sme na Teba pyšní a gratulujeme!!!

Výsledky a oficiálna stránka Európskych firemných hier

Správy Facebook

2 hours ago

Skvelá správa prišla z Tchaj-pej (Taiwan), kde sa konali majstrovstvá sveta v 24-hodinovom behu. Medzi mužmi štartoval aj Michal Miško Šuľa a dobehol na fantastickom piatom mieste. Tento 49 ročný vojvodinský Slovák so srbským aj slovenským občianstvom zabehol 266,452 km! Na majstrovstvá cestoval s cieľom vybojovať umiestnenie TOP15, takže sa vracia nadmieru spokojný, aj keď silný vietor spôsoboval značné problémy a nedovolil zabehnúť plánovanú vzdialenosť.Titul majstra sveta v súťaži mužov obhájil svetový rekordér Alexander Sorokin z Litvy výkonom 301,790 km (na druhej fotografii v strede spolu s Michalom a svojim trénerom, poliakom Sebastianom Bialobrzeskim), pred Grékom Fotiosom Zisimpoulosom (292,254 km) a Andrijom Tkačukom z Ukrajiny (284,540 km).Sme pyšní, že Michal behá na Slovensku práve za náš klub! Gratulujeme Michal! 🤛👌💪😲 ... See MoreSee Less
View on Facebook

Najčítanejšie

O nás

Sme partia trénerov, ktorí si behanie a tréning užívajú. A snažíme sa, aby si z toho mal radosť aj Ty. Či už chceš schudnúť, byť fit, rád športuješ v skupine rovnako naladených ľudí, chceš zažívať príjemné pocity z dosiahnutia svojich cieľov alebo chceš vyhrávať.
Čokoľvek z toho motivuje Teba, pomôžeme Ti s tým. Príď ku nám a presvedč sa