Hrčka vylepšil 26 ročný slovenský rekord

Ľubomír Hrčka

Náš člen Ľubomír Hrčka, ktorého trénuje Štefan Mereš, v nedeľu na nitrianskom ovále vylepšil o viac ako 7 sekúnd bradatý rekord známeho vynikajúceho slovenského bežca a trénera Karola Petöcza v behu na 1500m a v čase 4:21,23 sa zároveň stal Majstrom Slovenska veteránov v tejto disciplíne.

Viac aj na beh.sk

Správy Facebook

7 hours ago

Banskobystrický maratón prilákal aj dvoch našich borcov. Miroslav Krištof obsadil na polmaratónskej trati časom 1:31:50 ôsmu priečku. Potešil svojim výkonom aj Miro Murgaš, ktorý časom 1:17:49 vo svojej kategórii vystúpil na najvyššiu priečku a v celkovom poradí dobehol ôsmy. 👈😎 ... See MoreSee Less
View on Facebook

Najčítanejšie

O nás

Sme partia trénerov, ktorí si behanie a tréning užívajú. A snažíme sa, aby si z toho mal radosť aj Ty. Či už chceš schudnúť, byť fit, rád športuješ v skupine rovnako naladených ľudí, chceš zažívať príjemné pocity z dosiahnutia svojich cieľov alebo chceš vyhrávať.
Čokoľvek z toho motivuje Teba, pomôžeme Ti s tým. Príď ku nám a presvedč sa