Magio Pláž a Run For Fun

Slovenská sporiteľňa vám počas tohtoročnej Magio pláže (predpokladaný prvý tréning kvôli povodniam presunutý na 2.7.), zabezpečila bezplatné tréningy pod vedením našich trénerov z Run For Fun. Pitný režim zabezpečujú www.iontovenapoje.sk.

Tréningy sa uskutočnia každý utorok od 19:00 (stretávame sa pri mieste určenom pre Body Cross) v štvortýždňovom cykle s nasledovným programom:

Tréning zameraný na správne návyky rozcvičovania sa pred bežeckým tréningom a uvoľnenia sa po bežeckom tréningu
Tréning zameraný na zistenie základných chýb v technike behu a nácvik spôsobov ich odstraňovania
Tréning zameraný na hlavnú náplň bežeckého tréningu, rôzne formy a zamerania
Tréning zameraný na posilňovanie, strečing a relaxáciu rozhodujúcich svalových skupín bežca
Tento cyklus budeme opakovať až do ukončenia Magio pláže.

Tešíme sa na vás!

Správy Facebook

2 days ago

Halové majstrovstvá SR vo viacboji mladších žiakov a mladších žiačok prilákali cez víkend 95 najlepších športovcov z 28 klubov z celého Slovenska. My sme mali v ohni sedem želiezok 🥰Ako sme vás už informoli prostredníctvom TS SAZ, najvačsí úspech dosiahol MICHAL BOHÁČ, ktorý sa stal MAJSTROM SLOVENSKA!!! 👈💪🏃❤ Ešte raz srdečne gratulujeme aj trénerke Renate Poľanskej.Nestratili sa ale ani ostatni, takto bojovali:Leo Vacula -9.miestoNikola Mihóková -6.miestoLívia Šišková - 11.miesto Silvia Bártová -13.miestoLea Novotná - 16.miestoNIkola Nováčková -37.miestoSkvelá reprezentácia, sme na vás pyšní 💪❤S finančnou podporou Petržalka, @bratislavskykraj.sk a @Bratislava.sk 💚Video spracoval @barta.peto ... See MoreSee Less
View on Facebook

Najčítanejšie

O nás

Sme partia trénerov, ktorí si behanie a tréning užívajú. A snažíme sa, aby si z toho mal radosť aj Ty. Či už chceš schudnúť, byť fit, rád športuješ v skupine rovnako naladených ľudí, chceš zažívať príjemné pocity z dosiahnutia svojich cieľov alebo chceš vyhrávať.
Čokoľvek z toho motivuje Teba, pomôžeme Ti s tým. Príď ku nám a presvedč sa