Magio Pláž a Run For Fun

Slovenská sporiteľňa vám počas tohtoročnej Magio pláže (predpokladaný prvý tréning kvôli povodniam presunutý na 2.7.), zabezpečila bezplatné tréningy pod vedením našich trénerov z Run For Fun. Pitný režim zabezpečujú www.iontovenapoje.sk.

Tréningy sa uskutočnia každý utorok od 19:00 (stretávame sa pri mieste určenom pre Body Cross) v štvortýždňovom cykle s nasledovným programom:

Tréning zameraný na správne návyky rozcvičovania sa pred bežeckým tréningom a uvoľnenia sa po bežeckom tréningu
Tréning zameraný na zistenie základných chýb v technike behu a nácvik spôsobov ich odstraňovania
Tréning zameraný na hlavnú náplň bežeckého tréningu, rôzne formy a zamerania
Tréning zameraný na posilňovanie, strečing a relaxáciu rozhodujúcich svalových skupín bežca
Tento cyklus budeme opakovať až do ukončenia Magio pláže.

Tešíme sa na vás!

Správy Facebook

2 days ago

Imrich Tatiersky s nami už netrénuje, ale tak ako desiatky ďalších našich bývalých členov, stále nám robí radosť, že neprestal pravidelne športovať. Ba čo viac, užíva si aj preteky v krásnych a zaujímavých lokalitách.Tento rok si naplánoval dva výnimočné zážitky a oba vyšli na jednotku. Najprv to bolo ultra cez Malé Karpaty, prebehnutie všetkých kopcov nad 700m so začiatkom v Smoleniciach a koncom na Pezinskej Babe a to sa mu úspešne podarilo v apríli. A keďže už dlho chcel navštíviť aj sever Európy, tak si naplánoval polmaratón v Oslo. Nórsko ho lákalo svojou prírodou a zároveň aj podnebím, čo nám pri behu vyhovuje. Vedel, že preteky nie sú úplne rovinaté, ale to ho nemohlo odradiť. A bolo to super. Bežal stabilné tempo, bez kríz. Prevýšenie v druhej polovici po 16km bolo horšie ako čakal a spomalilo ho to výraznejšie ako chcel, ale inak si to veľmi užíval. Hlavný cieľ bol zlepšiť osobák, čo vyšlo 💪. Jeho pocity najlepšie vystihuje cieľová fotka, ku ktorej dodal, že daným tempom by ešte kľudne mohol ísť ďalších tri až päť kilometrov a z toho mal asi najväčšiu radosť. Do Nórska sa chce opäť vrátiť, skúsiť nejaký trail, lebo tá príroda je tam vraj naozaj úžasná!Gratulujeme!!! 🤛 ... See MoreSee Less
View on Facebook

Najčítanejšie

O nás

Sme partia trénerov, ktorí si behanie a tréning užívajú. A snažíme sa, aby si z toho mal radosť aj Ty. Či už chceš schudnúť, byť fit, rád športuješ v skupine rovnako naladených ľudí, chceš zažívať príjemné pocity z dosiahnutia svojich cieľov alebo chceš vyhrávať.
Čokoľvek z toho motivuje Teba, pomôžeme Ti s tým. Príď ku nám a presvedč sa