MSR štafiet v krose preverili všetkých

MSR štafiet v krose

Na začiatku to ale tak vôbec nevyzeralo. Predpovede nevľúdneho počasia, doplnené o preseknutý prívod elektriny k ihrisku až po zničené značenie asi pol kilometrového úseku v sobotu ráno robilo organizátorom riadne vrásky na čele. Šmykľavá trať, na ktorú postupne padala hmla nás všetkých ešte viac znervóznila, obávali sme sa o zdravie účastníkov ako aj o to, aby sa nebodaj niektorí v hmle v horách nestratili.

Zlé očakávania sa ale ani v najmenšom nenaplnili. Nikto sa nestratil, spadol iba moderátor, keď bežal z priestoru štartu a cieľa k dekorovaniu víťazov. Fotogalérie ukazujú, ako si to nakoniec napriek veľkej zime všetci nesmierne užili a prispeli tak k ďalšiemu úspešnému ročníku MSR (firemných) štafiet v krose.

Celkový počet účastníkov 323

Výsledky podľa kategórií:

FIREMNÉ ŠTAFETY

 1. GOEN RUNNING (Šrámek, Lopušný, Piskora), Goen s.r.o. – 01:11:26
 2. HAPPY SOCKS (Ocel, Reško, Priesol), HPE – 1:13:55
 3. CIERNY BROD (Nagy, Leskovsky,Jánoš), Metro Cash & Carry Slovakia – 1:14:11

MUŽSKÉ ŠTAFETY

 1. BEHAME.SK (Jablokov, Valachovič, Valent) – 1:01:06
 2. MONSTERS TEAM (Záhorec, Puškár, Hladík) – 1:02:02
 3. AK VETERÁN BRATISLAVA (Salva, Foltín, Magyar) – 1:03:45

ŽENSKÉ ŠTAFETY

 1. SHERUNS (Čibová, Bosá, Prekopová) – 1:20:01
 2. RUN FOR FUN LADIES (Škanderová, Mozolániová, Poľanská) – 1:20:38
 3. GIRLS DURIKAM TEAM (Krajciova, Gorelčiková Orec, Hudaková) – 1:23:55

ZMIEŠANÉ ŠTAFETY

 1. AK VETERÁN BRATISLAVA “A” (Čorbová, Kotora, Mráz) – 1:04:26
 2. SLIMACI :) (Murcin, Durcová, Podpera) – 1:06:51
 3. AK VETERÁN BRATISLAVA “B” (Macháčová, Viernus, Šmotlák) – 1:12:12

Kompletné výsledky a Fotogaléria

Web pretekov www.firemnestafety.sk

Správy Facebook

4 days ago

Dospelácke trate v sobotu a v nedeľu na Bratislavskom maratóne nám priniesli tiež veľa radosti. Ale poďme po poriadku.👉 MinimaratónNa štart sa postavilo 8 našich pretekárov, piati znich boli tínedžeri. A teraz pozor! Na celkovom 17. mieste spomedzi 1516 pretekárov sa umiestnil len 13 ročný zverenec Renaty Poľanskej, tohtoročný majster Slovenska v päťboji, Michal Boháč. 🤛👍💪Vo svojich kategóriách zvíťazili Katarina Sulcova a Ľubo Hrčka.👉 DesiatkaJeden zástupca = jedno víťazstvo. Robert Nemec dominoval vo svojej kategórii.👉 PolmaratónNa štart sa postavilo 9 našich pretekárov, Katarina Taborska ušla bedňa tesne, keď skončila v kategórii na 4. mieste. A teraz pozor! Vo svojej kategórii zvíťazila Renata Holickova, ktorá doslova zdemolovala konkurenciu. Druhej v poradí poľskej pretekárke nadelila takmer 18minút! 🤛👍💪👉 MaratónJediná naša zástupkyňa Sylvia Masaryková si dobehla pre osobný rekord 3:56:33 🤛👍💪👉 Polmaratónska štafetaNaša štafeta v zložení Robert Nemec, Ľubo Hrčka, Peter Potancok a Pavol Salatek si dobehla pre bronz. Vynikajúci výsledok spomedzi 366 štafiet, o to viac, že priemerný vek našej bol 49 rokov! 😮🦸🦸‍♂️🦹🦹‍♂️TO BOL VÍKEND!🏃‍♀️🏃🏃‍♂️Foto obsahujú aj pár z detských behov 🥰 ... See MoreSee Less
View on Facebook

Najčítanejšie

O nás

Sme partia trénerov, ktorí si behanie a tréning užívajú. A snažíme sa, aby si z toho mal radosť aj Ty. Či už chceš schudnúť, byť fit, rád športuješ v skupine rovnako naladených ľudí, chceš zažívať príjemné pocity z dosiahnutia svojich cieľov alebo chceš vyhrávať.
Čokoľvek z toho motivuje Teba, pomôžeme Ti s tým. Príď ku nám a presvedč sa