MSR štafiet v krose preverili všetkých

MSR štafiet v krose

Na začiatku to ale tak vôbec nevyzeralo. Predpovede nevľúdneho počasia, doplnené o preseknutý prívod elektriny k ihrisku až po zničené značenie asi pol kilometrového úseku v sobotu ráno robilo organizátorom riadne vrásky na čele. Šmykľavá trať, na ktorú postupne padala hmla nás všetkých ešte viac znervóznila, obávali sme sa o zdravie účastníkov ako aj o to, aby sa nebodaj niektorí v hmle v horách nestratili.

Zlé očakávania sa ale ani v najmenšom nenaplnili. Nikto sa nestratil, spadol iba moderátor, keď bežal z priestoru štartu a cieľa k dekorovaniu víťazov. Fotogalérie ukazujú, ako si to nakoniec napriek veľkej zime všetci nesmierne užili a prispeli tak k ďalšiemu úspešnému ročníku MSR (firemných) štafiet v krose.

Celkový počet účastníkov 323

Výsledky podľa kategórií:

FIREMNÉ ŠTAFETY

 1. GOEN RUNNING (Šrámek, Lopušný, Piskora), Goen s.r.o. – 01:11:26
 2. HAPPY SOCKS (Ocel, Reško, Priesol), HPE – 1:13:55
 3. CIERNY BROD (Nagy, Leskovsky,Jánoš), Metro Cash & Carry Slovakia – 1:14:11

MUŽSKÉ ŠTAFETY

 1. BEHAME.SK (Jablokov, Valachovič, Valent) – 1:01:06
 2. MONSTERS TEAM (Záhorec, Puškár, Hladík) – 1:02:02
 3. AK VETERÁN BRATISLAVA (Salva, Foltín, Magyar) – 1:03:45

ŽENSKÉ ŠTAFETY

 1. SHERUNS (Čibová, Bosá, Prekopová) – 1:20:01
 2. RUN FOR FUN LADIES (Škanderová, Mozolániová, Poľanská) – 1:20:38
 3. GIRLS DURIKAM TEAM (Krajciova, Gorelčiková Orec, Hudaková) – 1:23:55

ZMIEŠANÉ ŠTAFETY

 1. AK VETERÁN BRATISLAVA “A” (Čorbová, Kotora, Mráz) – 1:04:26
 2. SLIMACI :) (Murcin, Durcová, Podpera) – 1:06:51
 3. AK VETERÁN BRATISLAVA “B” (Macháčová, Viernus, Šmotlák) – 1:12:12

Kompletné výsledky a Fotogaléria

Web pretekov www.firemnestafety.sk

Správy Facebook

2 days ago

Imrich Tatiersky s nami už netrénuje, ale tak ako desiatky ďalších našich bývalých členov, stále nám robí radosť, že neprestal pravidelne športovať. Ba čo viac, užíva si aj preteky v krásnych a zaujímavých lokalitách.Tento rok si naplánoval dva výnimočné zážitky a oba vyšli na jednotku. Najprv to bolo ultra cez Malé Karpaty, prebehnutie všetkých kopcov nad 700m so začiatkom v Smoleniciach a koncom na Pezinskej Babe a to sa mu úspešne podarilo v apríli. A keďže už dlho chcel navštíviť aj sever Európy, tak si naplánoval polmaratón v Oslo. Nórsko ho lákalo svojou prírodou a zároveň aj podnebím, čo nám pri behu vyhovuje. Vedel, že preteky nie sú úplne rovinaté, ale to ho nemohlo odradiť. A bolo to super. Bežal stabilné tempo, bez kríz. Prevýšenie v druhej polovici po 16km bolo horšie ako čakal a spomalilo ho to výraznejšie ako chcel, ale inak si to veľmi užíval. Hlavný cieľ bol zlepšiť osobák, čo vyšlo 💪. Jeho pocity najlepšie vystihuje cieľová fotka, ku ktorej dodal, že daným tempom by ešte kľudne mohol ísť ďalších tri až päť kilometrov a z toho mal asi najväčšiu radosť. Do Nórska sa chce opäť vrátiť, skúsiť nejaký trail, lebo tá príroda je tam vraj naozaj úžasná!Gratulujeme!!! 🤛 ... See MoreSee Less
View on Facebook

Najčítanejšie

O nás

Sme partia trénerov, ktorí si behanie a tréning užívajú. A snažíme sa, aby si z toho mal radosť aj Ty. Či už chceš schudnúť, byť fit, rád športuješ v skupine rovnako naladených ľudí, chceš zažívať príjemné pocity z dosiahnutia svojich cieľov alebo chceš vyhrávať.
Čokoľvek z toho motivuje Teba, pomôžeme Ti s tým. Príď ku nám a presvedč sa