NUTREND partnerom Run For Fun

Bratislavský maratón – štafety používajú NUTREND

Na Bratislavskom maratóne tento víkend uvidíte tri naše štafety, dve pod spoločnou značkou s partneromNUTREND. Top mužská – NUTREND Run For Fun Men, v ktorej pobeží aj účastník nedávnych HME Jozef Pelikán a NUTREND Run For Fun Ladies, kde postavíme naše najlepšie bežkyne. Mužská štafeta bude obhajovať minuloročné celkové prvenstvo, ženská najvyššie umiestnenie spomedzi štafiet s čisto ženským obsadením.

Držíme všetkým palce!

Správy Facebook

18 hours ago

Na Majstrovstvách AZB jednotlivcov v Šamoríne sa bežali aj štafety. Mali sme zastúpenie v mladších žiačkach a mladších žiakoch. A v oboch kategóriách sa nám viedlo skvele 👉🥇Mladšie žiačky v zložení Šisková, Masaryková, Mihoková a Bártová nielenže zvíťazili, ale zároveň zabehli tohtoročný najlepší slovenský výkon a tak vedú tabuľku pred AC Nové Zámky a AK Spartak Dubnica nad Váhom. Parádička baby! 🥰Pozrite sa ako vedia kočky, vedené trénerkou Renatou Poľanskou, zvládať odovzdávky... 😎Za videjko ďakujeme Peter 'barney' Bárta S finančnou podporou MČ Petržalka a Bratislava - hlavné mesto SR💚 ... See MoreSee Less
View on Facebook

Najčítanejšie

O nás

Sme partia trénerov, ktorí si behanie a tréning užívajú. A snažíme sa, aby si z toho mal radosť aj Ty. Či už chceš schudnúť, byť fit, rád športuješ v skupine rovnako naladených ľudí, chceš zažívať príjemné pocity z dosiahnutia svojich cieľov alebo chceš vyhrávať.
Čokoľvek z toho motivuje Teba, pomôžeme Ti s tým. Príď ku nám a presvedč sa