Takmer sme obhájili obe prvenstvá na Bratislavskom maratóne

Mužská štafeta NUTREND Run For Fun Men skončila tento rok na druhom mieste, napriek výrazne lepšiemu času nestačila na najlepšieho z konkurentov. Ženská štafeta NUTREND Run For Fun Ladies jasne obhájila najvyššiu priečku spomedzi čisto ženských štafiet, keď obsadila celkovo 19. priečku (druhá ženská štafeta skončila na 92.! mieste). Tretia naša štafeta zložená z mužskej časti bežeckých zverencov prekvapila vynikajúcim 8. miestom v celkovom hodnotení.

Srdečne blahoželáme aj členom, ktorí sa zúčastnili behov na 10km, polmaratónu a maratónu. Celkovo v sobotu a v nedeľu bežalo v našich farbách 25 členov Run For Fun. Ďakujeme!

[fsg_gallery id=”8″]

Správy Facebook

1 day ago

Morenda Mítink 2024, organizovaný klubom AC Moravská Slavia Brno priniesol všetko. Dášť, krúpy, 6 stupňovú zimu ale aj 10 medailí pre náš klub. V konkurencii 240 detí z 23 oddielov sa naše vôbec nestratili. Top výsledok dosiahol Michal Boháč, ktorý bežal v tomto roku najrýchlejšiu 60m pr. ml. žiakov v ČR aj SR. ❤S finančnou podporou MČ Petržalka a Bratislava - hlavné mesto SR 💚 ... See MoreSee Less