Takmer sme obhájili obe prvenstvá na Bratislavskom maratóne

Mužská štafeta NUTREND Run For Fun Men skončila tento rok na druhom mieste, napriek výrazne lepšiemu času nestačila na najlepšieho z konkurentov. Ženská štafeta NUTREND Run For Fun Ladies jasne obhájila najvyššiu priečku spomedzi čisto ženských štafiet, keď obsadila celkovo 19. priečku (druhá ženská štafeta skončila na 92.! mieste). Tretia naša štafeta zložená z mužskej časti bežeckých zverencov prekvapila vynikajúcim 8. miestom v celkovom hodnotení.

Srdečne blahoželáme aj členom, ktorí sa zúčastnili behov na 10km, polmaratónu a maratónu. Celkovo v sobotu a v nedeľu bežalo v našich farbách 25 členov Run For Fun. Ďakujeme!

[fsg_gallery id=”8″]

Správy Facebook

5 hours ago

Zopár momentiek z 5. kola M-AZB družstiev najmladšieho a mladšieho žiactva, ktoré sme spoluorganizovali. 🥰😎S finančnou podporou MČ Petržalka a Bratislava - hlavné mesto SR 💚 ... See MoreSee Less
View on Facebook

Najčítanejšie

O nás

Sme partia trénerov, ktorí si behanie a tréning užívajú. A snažíme sa, aby si z toho mal radosť aj Ty. Či už chceš schudnúť, byť fit, rád športuješ v skupine rovnako naladených ľudí, chceš zažívať príjemné pocity z dosiahnutia svojich cieľov alebo chceš vyhrávať.
Čokoľvek z toho motivuje Teba, pomôžeme Ti s tým. Príď ku nám a presvedč sa