Postav štafetu a máš vyhraté!

V sobotu 15. októbra sa v Marianke pri Bratislave uskutočnia preteky trojčlenných štafiet v krose, určené pre každého bežeckého nadšenca, vrátane rekreačných športovcov. Preteky sú organizované ako Majstrovstvá Slovenska štafiet v krose. V rámci hlavného behu budú vyhodnotené aj Majstrovstvá Slovenska Firemných štafiet, tak ak máte behuchtivých kolegov, ukecajte aspoň dvoch a príďte si zmerať sily s inými firmami.

Čo vás čaká?
Krásna 6,4 km trať v lesoch v okolí Marianky, určite výborná atmosféra, pre víťazov poháre, medaily, vecné ceny a po behu občerstvenie. V Mizuno Truck-u je pre záujemcov pripravená diagnostika chodidiel pomocou prístroja Mizuno Precision Fit www.mizuno-running-cup.cz/mpf/, na základe ktorej vám bude doporučený typ bežeckej obuvi.

Firma s najväčším počtom účastníkov získa 25% zľavu na firemný event v hoteli Majolika v Modrewww.hotelmajolika.sk

Príďte si užiť beh krásnou prírodou a prekonajte sa pre svoj tím. Pozrite sa kto je už zaregistrovaný a registrujte sa tiež cez www.firemnestafety.sk

Vidíme sa v Marianke.

Správy Facebook

2 days ago

Halové majstrovstvá SR vo viacboji mladších žiakov a mladších žiačok prilákali cez víkend 95 najlepších športovcov z 28 klubov z celého Slovenska. My sme mali v ohni sedem želiezok 🥰Ako sme vás už informoli prostredníctvom TS SAZ, najvačsí úspech dosiahol MICHAL BOHÁČ, ktorý sa stal MAJSTROM SLOVENSKA!!! 👈💪🏃❤ Ešte raz srdečne gratulujeme aj trénerke Renate Poľanskej.Nestratili sa ale ani ostatni, takto bojovali:Leo Vacula -9.miestoNikola Mihóková -6.miestoLívia Šišková - 11.miesto Silvia Bártová -13.miestoLea Novotná - 16.miestoNIkola Nováčková -37.miestoSkvelá reprezentácia, sme na vás pyšní 💪❤S finančnou podporou Petržalka, @bratislavskykraj.sk a @Bratislava.sk 💚Video spracoval @barta.peto ... See MoreSee Less
View on Facebook

Najčítanejšie

O nás

Sme partia trénerov, ktorí si behanie a tréning užívajú. A snažíme sa, aby si z toho mal radosť aj Ty. Či už chceš schudnúť, byť fit, rád športuješ v skupine rovnako naladených ľudí, chceš zažívať príjemné pocity z dosiahnutia svojich cieľov alebo chceš vyhrávať.
Čokoľvek z toho motivuje Teba, pomôžeme Ti s tým. Príď ku nám a presvedč sa