Víťazom Magyar, Hurajt tretí!

K vynikajúcej atmosfére významne prispeli aj hostia, ktorí dekorovali víťazov – súčasní a bývalí slovenskí reprezentanti. Okrem iných bývalý slovenský reprezentant v behu na 800m Roman Hanzel, olympionik a súčasný slovenský reprezentant bobista Milan Jagnešák, Miriam Bobková-Cupáková, slovenská reprezentačná prekážkarka. Prišiel aj Róbert Ruffíni, bývalý slovenský reprezentant v skoku do výšky, jeho dve deti bežali v detských kategóriách.

Mariatálsky Štvanec zaradil SOV medzi Behy olympijského dňa. Beh olympijského dňa je celosvetovým podujatím, ktoré si kladie za cieľ podporovať myšlienku športu pre všetkých. Po prvýkrát sa uskutočnil v roku 1987 ako spomienka na 23. jún 1894, kedy barón Pierre de Coubertin založil Medzinárodný olympijský výbor.

Aj keď aj na Štvanci platí olympijské “Nie je dôležité zvíťaziť, ale zúčastniť sa…” spomeňme, že absolútnym víťazom medzi dospelými sa stal niekoľkonásobný majster Slovenska Imrich Magyar z Nových Zámkov a Pavlovi Hurajtovi nechal jeho asi už obľúbené, tretie miesto :-).

Správy Facebook

7 hours ago

Banskobystrický maratón prilákal aj dvoch našich borcov. Miroslav Krištof obsadil na polmaratónskej trati časom 1:31:50 ôsmu priečku. Potešil svojim výkonom aj Miro Murgaš, ktorý časom 1:17:49 vo svojej kategórii vystúpil na najvyššiu priečku a v celkovom poradí dobehol ôsmy. 👈😎 ... See MoreSee Less
View on Facebook

Najčítanejšie

O nás

Sme partia trénerov, ktorí si behanie a tréning užívajú. A snažíme sa, aby si z toho mal radosť aj Ty. Či už chceš schudnúť, byť fit, rád športuješ v skupine rovnako naladených ľudí, chceš zažívať príjemné pocity z dosiahnutia svojich cieľov alebo chceš vyhrávať.
Čokoľvek z toho motivuje Teba, pomôžeme Ti s tým. Príď ku nám a presvedč sa