V Marianke pobeží aj olympionik Hurajt

Trať

Pobeží sa krásnym prostredím Mariánskeho údolia, okolo futbalového ihriska do nádherných lesov v okolí Marianky. Trať je určená pre bežcov všetkých výkonnostných kategórií, meria len 6,5km, ale na svoje si prídu aj praví “krosári”. Súčasťou behu sú samozrejme detské kategórie od predškolského veku, veľmi radi privítame aj vaše ratolesti.

Zaujímavosti

Účasť potvrdil Pavol Hurajt, slovenský reprezentant v biatlone. Beh je úvodným bodom programu tretieho ročníka Mariatálfestu (www.mariatalfest.tym.sk), ktorý ponúka bohatý športový a kultúrny program.

Pre víťazov sú pripravené poháre a hodnotné vecné ceny, pre všetkých ostatných bohatá tombola. Keďže je beh súčasťou pivného festivalu, vyhlásime aj bežca s najväčším pivným bruchom, ktorý získa sud piva.

Príďte si užiť beh krásnou prírodou a zabaviť sa na Mariatálfeste 11.6.2011.

Registrujte sa cez www.runforfun.sk/stvanec

Správy Facebook

5 hours ago

Banskobystrický maratón prilákal aj dvoch našich borcov. Miroslav Krištof obsadil na polmaratónskej trati časom 1:31:50 ôsmu priečku. Potešil svojim výkonom aj Miro Murgaš, ktorý časom 1:17:49 vo svojej kategórii vystúpil na najvyššiu priečku a v celkovom poradí dobehol ôsmy. 👈😎 ... See MoreSee Less
View on Facebook

Najčítanejšie

O nás

Sme partia trénerov, ktorí si behanie a tréning užívajú. A snažíme sa, aby si z toho mal radosť aj Ty. Či už chceš schudnúť, byť fit, rád športuješ v skupine rovnako naladených ľudí, chceš zažívať príjemné pocity z dosiahnutia svojich cieľov alebo chceš vyhrávať.
Čokoľvek z toho motivuje Teba, pomôžeme Ti s tým. Príď ku nám a presvedč sa