Jey-Jey Skanderova olympijský triathlon 2.miesto
Jozef Pelikán kros vytrvalci 3.miesto

🥈a🥉Slovenský pohár🏆
Jana Mozolaniova duathlon AG 2.miesto
Rudolf Krizik akvathlon AG 3.miesto

Je toho veľa, čo poviete? Radi by sme spomenuli aj všetkých, ktorí sa objavili na pódiách známych aj menejznámych bežeckých podujatí, všetkých, ktorí sa v minulom roku zlepšili, dosiahli svoje osobáky… Bolo by toho ale mega veľa, asi si podľa zmienených TOP umiestnení viete predstaviť. Teší nás to všetko, gratulujeme každému, kto na sebe minulý rok pracoval a dosiahol svoj cieľ. A tí, ktorí ste ho ešte nedosiahli, nezúfajte, poctivá práca sa opláca 💪👊

❤️Neúspech je len malá zastávka na ceste k úspechu…❤️

Správy Facebook

2 days ago

Prinášame súhrnnú reportáž z nedávnych podujatí, kde sme mali zastúpenie.Tiffany Tanková dobehla vo Viedni na druhom mieste. ❤Robko Šurgan zvíťazil v Šamoríne v behu na 700m. 💪Všetci Lopatníkovci si dali maratónsku štafetu na maratóne vo Viedni, dobehli v TOP10% 😮😮😮Faršiakovci zase cestovali do Bojničiek a ukecali na preteky aj tata. Miloš vyhral v behu na 300m, Daniela dobehla druhá v behu na 600m. Tamara skončila siedma 400m trati. 👏👏👏S finančnou podporou MČ Petržalka a Bratislava - hlavné mesto SR 💚 ... See MoreSee Less