Rozbehnite to s najlepšími GPS hodinkami

Suunto Ambit3 Vertical

Behame.cz

Dobrodružstvo. Relax. Endorfíny. To všetko predstavuje beh pre svojich priaznivcov. Aj vy radi objavujete nové trasy a vychutnávate pocit slobody? A chceli by ste vyskúšať ešte viac zaujímavých ciest? Vyskúšajte beh s GPS hodinkami. Okrem toho, že vám pomôžu nestratiť sa, naplánujú pre vás vždy novú trasu do vytúženého cieľa. Inšpirujte sa naším výberom špičkových bežeckých hodiniek s GPS systémom.

Garmin Forerunner 630

Ak sa spomenie GPS, musí sa spomenúť Garmin. Špecialista na GPS systémy pretavil svoje know-how aj do hodiniek. Forerunner 630 však okrem spoľahlivého navigačného systému ponúka aj nadštandardné metriky. Hodinky vám podajú informáciu o dĺžke kroku, vertikálnej oscilácii či kadencii. Okrem výkonnostných metrík sa dozviete aj zaujímavé údaje o výške stresu či hladine laktátu. Ide o naozaj pokročilý model, ktorí využijú aktívni a profesionálni bežci. Aplikácia, štatistiky, grafy, personalizácia prostredia – ani to nechýba modelu Garmin Forerunner 630. Pomôže vám dostať zo seba maximum.

Forerunner je skvelým spoločníkom pre tréningový plán

Suunto Ambit3 Vertical

Máte radi beh vo vysokohorskom prostredí? Potom sú pre vás hodinky Suunto Ambit3 Vertical ako stvorené. Dokážu vám povedať, v akej nadmorskej výške sa nachádzate ako i celkový sumár za rok. Taktiež si môžete nastaviť vlastný tréningový plán a vlastné cesty pomocou topografikých máp a heat máp v aplikácii Suunto Movescount. Tá umožňuje aj tvorbu vlastného filmu s 3D mapami, fotkami a metrikami. Hodinky je tiež možné prepojiť s telefónom a dostávať notifikácie aj počas behu či priamo sa podeliť s priateľmi o svoj výsledok.

Na Suunto Ambit 3 vertical sa môžete spoľahnúť aj v drsnejšom prostredí

TomTom Spark 3

Tak tieto športové hodinky môžete v pokoji nazývať aj svojím osobným trénerom. TomTom 3 ponúkajú niekoľko bežeckých módov, ktoré si môžete nastaviť a prispôsobiť podľa svojej potreby. Stanovte si svoj cieľ a hodinky vám ho pomôžu dosiahnuť. Intervalový tréning, Tréningové zóny, Pretekársky mód či Indikátor zotavenia po tréningu. A všetky behy si môžete užiť na trasách, ktoré ste doteraz nepoznali. Prvotriedny GPS systém vám navrhne niekoľko variantov, ako sa dostať do cieľa a váš beh tak môže byť zakaždým novým zážitkom. Môžete si tiež stiahnuť trasy z internetu, uploadnúť ich do systému a TomTom 3 vás nimi poľahky prevedú.

Máte stanovený cieľ? TomTom 3 vám ho pomôžu dosiahnuť

Správy Facebook

4 days ago

Dospelácke trate v sobotu a v nedeľu na Bratislavskom maratóne nám priniesli tiež veľa radosti. Ale poďme po poriadku.👉 MinimaratónNa štart sa postavilo 8 našich pretekárov, piati znich boli tínedžeri. A teraz pozor! Na celkovom 17. mieste spomedzi 1516 pretekárov sa umiestnil len 13 ročný zverenec Renaty Poľanskej, tohtoročný majster Slovenska v päťboji, Michal Boháč. 🤛👍💪Vo svojich kategóriách zvíťazili Katarina Sulcova a Ľubo Hrčka.👉 DesiatkaJeden zástupca = jedno víťazstvo. Robert Nemec dominoval vo svojej kategórii.👉 PolmaratónNa štart sa postavilo 9 našich pretekárov, Katarina Taborska ušla bedňa tesne, keď skončila v kategórii na 4. mieste. A teraz pozor! Vo svojej kategórii zvíťazila Renata Holickova, ktorá doslova zdemolovala konkurenciu. Druhej v poradí poľskej pretekárke nadelila takmer 18minút! 🤛👍💪👉 MaratónJediná naša zástupkyňa Sylvia Masaryková si dobehla pre osobný rekord 3:56:33 🤛👍💪👉 Polmaratónska štafetaNaša štafeta v zložení Robert Nemec, Ľubo Hrčka, Peter Potancok a Pavol Salatek si dobehla pre bronz. Vynikajúci výsledok spomedzi 366 štafiet, o to viac, že priemerný vek našej bol 49 rokov! 😮🦸🦸‍♂️🦹🦹‍♂️TO BOL VÍKEND!🏃‍♀️🏃🏃‍♂️Foto obsahujú aj pár z detských behov 🥰 ... See MoreSee Less
View on Facebook

Najčítanejšie

O nás

Sme partia trénerov, ktorí si behanie a tréning užívajú. A snažíme sa, aby si z toho mal radosť aj Ty. Či už chceš schudnúť, byť fit, rád športuješ v skupine rovnako naladených ľudí, chceš zažívať príjemné pocity z dosiahnutia svojich cieľov alebo chceš vyhrávať.
Čokoľvek z toho motivuje Teba, pomôžeme Ti s tým. Príď ku nám a presvedč sa