Rozbehnite to s najlepšími GPS hodinkami

Suunto Ambit3 Vertical

Behame.cz

Dobrodružstvo. Relax. Endorfíny. To všetko predstavuje beh pre svojich priaznivcov. Aj vy radi objavujete nové trasy a vychutnávate pocit slobody? A chceli by ste vyskúšať ešte viac zaujímavých ciest? Vyskúšajte beh s GPS hodinkami. Okrem toho, že vám pomôžu nestratiť sa, naplánujú pre vás vždy novú trasu do vytúženého cieľa. Inšpirujte sa naším výberom špičkových bežeckých hodiniek s GPS systémom.

Garmin Forerunner 630

Ak sa spomenie GPS, musí sa spomenúť Garmin. Špecialista na GPS systémy pretavil svoje know-how aj do hodiniek. Forerunner 630 však okrem spoľahlivého navigačného systému ponúka aj nadštandardné metriky. Hodinky vám podajú informáciu o dĺžke kroku, vertikálnej oscilácii či kadencii. Okrem výkonnostných metrík sa dozviete aj zaujímavé údaje o výške stresu či hladine laktátu. Ide o naozaj pokročilý model, ktorí využijú aktívni a profesionálni bežci. Aplikácia, štatistiky, grafy, personalizácia prostredia – ani to nechýba modelu Garmin Forerunner 630. Pomôže vám dostať zo seba maximum.

Forerunner je skvelým spoločníkom pre tréningový plán

Suunto Ambit3 Vertical

Máte radi beh vo vysokohorskom prostredí? Potom sú pre vás hodinky Suunto Ambit3 Vertical ako stvorené. Dokážu vám povedať, v akej nadmorskej výške sa nachádzate ako i celkový sumár za rok. Taktiež si môžete nastaviť vlastný tréningový plán a vlastné cesty pomocou topografikých máp a heat máp v aplikácii Suunto Movescount. Tá umožňuje aj tvorbu vlastného filmu s 3D mapami, fotkami a metrikami. Hodinky je tiež možné prepojiť s telefónom a dostávať notifikácie aj počas behu či priamo sa podeliť s priateľmi o svoj výsledok.

Na Suunto Ambit 3 vertical sa môžete spoľahnúť aj v drsnejšom prostredí

TomTom Spark 3

Tak tieto športové hodinky môžete v pokoji nazývať aj svojím osobným trénerom. TomTom 3 ponúkajú niekoľko bežeckých módov, ktoré si môžete nastaviť a prispôsobiť podľa svojej potreby. Stanovte si svoj cieľ a hodinky vám ho pomôžu dosiahnuť. Intervalový tréning, Tréningové zóny, Pretekársky mód či Indikátor zotavenia po tréningu. A všetky behy si môžete užiť na trasách, ktoré ste doteraz nepoznali. Prvotriedny GPS systém vám navrhne niekoľko variantov, ako sa dostať do cieľa a váš beh tak môže byť zakaždým novým zážitkom. Môžete si tiež stiahnuť trasy z internetu, uploadnúť ich do systému a TomTom 3 vás nimi poľahky prevedú.

Máte stanovený cieľ? TomTom 3 vám ho pomôžu dosiahnuť

Správy Facebook

2 days ago

Imrich Tatiersky s nami už netrénuje, ale tak ako desiatky ďalších našich bývalých členov, stále nám robí radosť, že neprestal pravidelne športovať. Ba čo viac, užíva si aj preteky v krásnych a zaujímavých lokalitách.Tento rok si naplánoval dva výnimočné zážitky a oba vyšli na jednotku. Najprv to bolo ultra cez Malé Karpaty, prebehnutie všetkých kopcov nad 700m so začiatkom v Smoleniciach a koncom na Pezinskej Babe a to sa mu úspešne podarilo v apríli. A keďže už dlho chcel navštíviť aj sever Európy, tak si naplánoval polmaratón v Oslo. Nórsko ho lákalo svojou prírodou a zároveň aj podnebím, čo nám pri behu vyhovuje. Vedel, že preteky nie sú úplne rovinaté, ale to ho nemohlo odradiť. A bolo to super. Bežal stabilné tempo, bez kríz. Prevýšenie v druhej polovici po 16km bolo horšie ako čakal a spomalilo ho to výraznejšie ako chcel, ale inak si to veľmi užíval. Hlavný cieľ bol zlepšiť osobák, čo vyšlo 💪. Jeho pocity najlepšie vystihuje cieľová fotka, ku ktorej dodal, že daným tempom by ešte kľudne mohol ísť ďalších tri až päť kilometrov a z toho mal asi najväčšiu radosť. Do Nórska sa chce opäť vrátiť, skúsiť nejaký trail, lebo tá príroda je tam vraj naozaj úžasná!Gratulujeme!!! 🤛 ... See MoreSee Less
View on Facebook

Najčítanejšie

O nás

Sme partia trénerov, ktorí si behanie a tréning užívajú. A snažíme sa, aby si z toho mal radosť aj Ty. Či už chceš schudnúť, byť fit, rád športuješ v skupine rovnako naladených ľudí, chceš zažívať príjemné pocity z dosiahnutia svojich cieľov alebo chceš vyhrávať.
Čokoľvek z toho motivuje Teba, pomôžeme Ti s tým. Príď ku nám a presvedč sa