Ťažké tréningy sú vám nanič, ak nedáte telu čas, aby sa zotavilo

Správy Facebook

4 days ago

Dospelácke trate v sobotu a v nedeľu na Bratislavskom maratóne nám priniesli tiež veľa radosti. Ale poďme po poriadku.👉 MinimaratónNa štart sa postavilo 8 našich pretekárov, piati znich boli tínedžeri. A teraz pozor! Na celkovom 17. mieste spomedzi 1516 pretekárov sa umiestnil len 13 ročný zverenec Renaty Poľanskej, tohtoročný majster Slovenska v päťboji, Michal Boháč. 🤛👍💪Vo svojich kategóriách zvíťazili Katarina Sulcova a Ľubo Hrčka.👉 DesiatkaJeden zástupca = jedno víťazstvo. Robert Nemec dominoval vo svojej kategórii.👉 PolmaratónNa štart sa postavilo 9 našich pretekárov, Katarina Taborska ušla bedňa tesne, keď skončila v kategórii na 4. mieste. A teraz pozor! Vo svojej kategórii zvíťazila Renata Holickova, ktorá doslova zdemolovala konkurenciu. Druhej v poradí poľskej pretekárke nadelila takmer 18minút! 🤛👍💪👉 MaratónJediná naša zástupkyňa Sylvia Masaryková si dobehla pre osobný rekord 3:56:33 🤛👍💪👉 Polmaratónska štafetaNaša štafeta v zložení Robert Nemec, Ľubo Hrčka, Peter Potancok a Pavol Salatek si dobehla pre bronz. Vynikajúci výsledok spomedzi 366 štafiet, o to viac, že priemerný vek našej bol 49 rokov! 😮🦸🦸‍♂️🦹🦹‍♂️TO BOL VÍKEND!🏃‍♀️🏃🏃‍♂️Foto obsahujú aj pár z detských behov 🥰 ... See MoreSee Less