Bratislavský maratón 2014 – skvelé výsledky našich

Skvelá Renata

Aj keď beháva pomerne krátko, dokázala Renata Holičková (bežala za ING Bank) svoje úsilie premeniť do niekoľkých významných víťazstiev. Najprv bola v  sobotu dekorovaná za celkovú víťazku trilógie Zimných desiatok vo svojej kategórii a následne v nedeľu na Bratislavskom maratóne nedala žiadnu šancu súperkám na polmaratónovej trati. Druhej v poradí nadelila skoro dve a tretiu dokonca deklasovala o takmer 10minút. Výborne Renatka, gratulujeme!

Máme veľa skvelých báb

Dobrých bežkýň máme viacero a tak sa štyri postavili aj na štart štafiet, kde spomedzi 368 zúčastnených štafiet dobehli na skvelom 17. mieste!!! Asi nikoho neprekvapí, že v zložení Alexandra Kotillová, Jana Mozolániová, Natalia Hauser a Renata Polanská, spomedzi čisto ženských boli ďaleko najlepšie. Nie je to pre nich prvý úspech, v minulom roku boli súčasťou víťazného tímu Od Tatier k Dunaju. Baby, ste skvelé!

Chlapi v nedeľu nedali šancu nikomu

Napriek zdravotným komplikáciám troch našich bežcov (postupne sa z nominácie stiahli Ján Dömény, Jozef Pelikán aj Peter Halász) sme dali doslova na poslednú chvíľu dokopy víťazný tím štafiet. Dokázali poraziť všetkých 367 štafiet, pričom mali medzi sebou aj veterána Ľuba Ferenca (ročník 1971). Gratulujem k víťazstvu a k skvelému výkonu dvojičkám Petrovi a Martinovi Ďurecovým, Petrovi Kováčovi a už spomínanému Ľubovi Ferencovi, dlhoročnému propagátorovi rekreačného behu na Slovensku.

Správy Facebook

18 hours ago

Prinášame súhrnnú reportáž z nedávnych podujatí, kde sme mali zastúpenie.Tiffany Tanková dobehla vo Viedni na druhom mieste. ❤Robko Šurgan zvíťazil v Šamoríne v behu na 700m. 💪Všetci Lopatníkovci si dali maratónsku štafetu na maratóne vo Viedni, dobehli v TOP10% 😮😮😮Faršiakovci zase cestovali do Bojničiek a ukecali na preteky aj tata. Miloš vyhral v behu na 300m, Daniela dobehla druhá v behu na 600m. Tamara skončila siedma 400m trati. 👏👏👏S finančnou podporou MČ Petržalka a Bratislava - hlavné mesto SR 💚 ... See MoreSee Less