Bratislavský maratón 2014 – skvelé výsledky našich

Skvelá Renata

Aj keď beháva pomerne krátko, dokázala Renata Holičková (bežala za ING Bank) svoje úsilie premeniť do niekoľkých významných víťazstiev. Najprv bola v  sobotu dekorovaná za celkovú víťazku trilógie Zimných desiatok vo svojej kategórii a následne v nedeľu na Bratislavskom maratóne nedala žiadnu šancu súperkám na polmaratónovej trati. Druhej v poradí nadelila skoro dve a tretiu dokonca deklasovala o takmer 10minút. Výborne Renatka, gratulujeme!

Máme veľa skvelých báb

Dobrých bežkýň máme viacero a tak sa štyri postavili aj na štart štafiet, kde spomedzi 368 zúčastnených štafiet dobehli na skvelom 17. mieste!!! Asi nikoho neprekvapí, že v zložení Alexandra Kotillová, Jana Mozolániová, Natalia Hauser a Renata Polanská, spomedzi čisto ženských boli ďaleko najlepšie. Nie je to pre nich prvý úspech, v minulom roku boli súčasťou víťazného tímu Od Tatier k Dunaju. Baby, ste skvelé!

Chlapi v nedeľu nedali šancu nikomu

Napriek zdravotným komplikáciám troch našich bežcov (postupne sa z nominácie stiahli Ján Dömény, Jozef Pelikán aj Peter Halász) sme dali doslova na poslednú chvíľu dokopy víťazný tím štafiet. Dokázali poraziť všetkých 367 štafiet, pričom mali medzi sebou aj veterána Ľuba Ferenca (ročník 1971). Gratulujem k víťazstvu a k skvelému výkonu dvojičkám Petrovi a Martinovi Ďurecovým, Petrovi Kováčovi a už spomínanému Ľubovi Ferencovi, dlhoročnému propagátorovi rekreačného behu na Slovensku.

Správy Facebook

19 hours ago

Na Majstrovstvách AZB jednotlivcov v Šamoríne sa bežali aj štafety. Mali sme zastúpenie v mladších žiačkach a mladších žiakoch. A v oboch kategóriách sa nám viedlo skvele 👉🥇Mladšie žiačky v zložení Šisková, Masaryková, Mihoková a Bártová nielenže zvíťazili, ale zároveň zabehli tohtoročný najlepší slovenský výkon a tak vedú tabuľku pred AC Nové Zámky a AK Spartak Dubnica nad Váhom. Parádička baby! 🥰Pozrite sa ako vedia kočky, vedené trénerkou Renatou Poľanskou, zvládať odovzdávky... 😎Za videjko ďakujeme Peter 'barney' Bárta S finančnou podporou MČ Petržalka a Bratislava - hlavné mesto SR💚 ... See MoreSee Less
View on Facebook

Najčítanejšie

O nás

Sme partia trénerov, ktorí si behanie a tréning užívajú. A snažíme sa, aby si z toho mal radosť aj Ty. Či už chceš schudnúť, byť fit, rád športuješ v skupine rovnako naladených ľudí, chceš zažívať príjemné pocity z dosiahnutia svojich cieľov alebo chceš vyhrávať.
Čokoľvek z toho motivuje Teba, pomôžeme Ti s tým. Príď ku nám a presvedč sa