Majstrovské tituly krosových štafiet pre rok 2013 rozdané!

Víťazom hlavnej kategórie Firemné štafety sa stali pretekári zo spoločnosti Rott, Ruzicka & Guttmann, Patentová, známková a právna kancelária, v.o.s., ktorí pokorili druhého v poradí, štafetu MM Elektroinštalácie o viac ako 9minút. Tretia štafeta spoločnosti R2R, s.r.o. skončila so stratou viac ako 14 minút za víťazom.

Víťazmi ďalších kategórií sa stali SYSKA TEAM (kategória zmiešané štafety), WAUU (ženské štafety) a POWER OF ORIENTEERING v kategórii mužských štafiet a v absolútne najlepšom čase sobotňajších pretekov.

Pre organizátorov boli ale víťazmi všetci a preto sa rozhodli od tohto ročníka venovať vecné ceny vyžrebovaným tímom.
Nezabudnite si do kalendára poznačiť, že štvrtý ročník sa koná 11.10.2014

Správy Facebook

2 hours ago

Skvelá správa prišla z Tchaj-pej (Taiwan), kde sa konali majstrovstvá sveta v 24-hodinovom behu. Medzi mužmi štartoval aj Michal Miško Šuľa a dobehol na fantastickom piatom mieste. Tento 49 ročný vojvodinský Slovák so srbským aj slovenským občianstvom zabehol 266,452 km! Na majstrovstvá cestoval s cieľom vybojovať umiestnenie TOP15, takže sa vracia nadmieru spokojný, aj keď silný vietor spôsoboval značné problémy a nedovolil zabehnúť plánovanú vzdialenosť.Titul majstra sveta v súťaži mužov obhájil svetový rekordér Alexander Sorokin z Litvy výkonom 301,790 km (na druhej fotografii v strede spolu s Michalom a svojim trénerom, poliakom Sebastianom Bialobrzeskim), pred Grékom Fotiosom Zisimpoulosom (292,254 km) a Andrijom Tkačukom z Ukrajiny (284,540 km).Sme pyšní, že Michal behá na Slovensku práve za náš klub! Gratulujeme Michal! 🤛👌💪😲 ... See MoreSee Less
View on Facebook

Najčítanejšie

O nás

Sme partia trénerov, ktorí si behanie a tréning užívajú. A snažíme sa, aby si z toho mal radosť aj Ty. Či už chceš schudnúť, byť fit, rád športuješ v skupine rovnako naladených ľudí, chceš zažívať príjemné pocity z dosiahnutia svojich cieľov alebo chceš vyhrávať.
Čokoľvek z toho motivuje Teba, pomôžeme Ti s tým. Príď ku nám a presvedč sa