Majstrovské tituly krosových štafiet pre rok 2013 rozdané!

Víťazom hlavnej kategórie Firemné štafety sa stali pretekári zo spoločnosti Rott, Ruzicka & Guttmann, Patentová, známková a právna kancelária, v.o.s., ktorí pokorili druhého v poradí, štafetu MM Elektroinštalácie o viac ako 9minút. Tretia štafeta spoločnosti R2R, s.r.o. skončila so stratou viac ako 14 minút za víťazom.

Víťazmi ďalších kategórií sa stali SYSKA TEAM (kategória zmiešané štafety), WAUU (ženské štafety) a POWER OF ORIENTEERING v kategórii mužských štafiet a v absolútne najlepšom čase sobotňajších pretekov.

Pre organizátorov boli ale víťazmi všetci a preto sa rozhodli od tohto ročníka venovať vecné ceny vyžrebovaným tímom.
Nezabudnite si do kalendára poznačiť, že štvrtý ročník sa koná 11.10.2014

Správy Facebook

7 hours ago

Banskobystrický maratón prilákal aj dvoch našich borcov. Miroslav Krištof obsadil na polmaratónskej trati časom 1:31:50 ôsmu priečku. Potešil svojim výkonom aj Miro Murgaš, ktorý časom 1:17:49 vo svojej kategórii vystúpil na najvyššiu priečku a v celkovom poradí dobehol ôsmy. 👈😎 ... See MoreSee Less
View on Facebook

Najčítanejšie

O nás

Sme partia trénerov, ktorí si behanie a tréning užívajú. A snažíme sa, aby si z toho mal radosť aj Ty. Či už chceš schudnúť, byť fit, rád športuješ v skupine rovnako naladených ľudí, chceš zažívať príjemné pocity z dosiahnutia svojich cieľov alebo chceš vyhrávať.
Čokoľvek z toho motivuje Teba, pomôžeme Ti s tým. Príď ku nám a presvedč sa