M-SR v krose 2018

MS v Krose 2018

Keďže v klube trénujeme aj športovcov, ktorí na pretekoch reprezentujú aj iné kluby, niektorí z našich zverencov nastúpili pod hlavičkou iného klubu. A takto sa im darilo:

V kategórii Juniorky sa Lenka Slížiková (AK Run For Fun) umiestnila na výbornom, ale nepopulárnom 4. mieste – tréner Jozef Pelikán

V kategórii Míliarky zvíťazila Alex Štuková (HNTN) – tréner Štefan Mereš

Míliari – tu sme mali početnejšie zastúpenie. Michal Kováč (AK Run For Fun) získal bronz, tréner našej Hravej atletiky Peťo Ďurica (UK) obsadil 6. miesto, Maťo Schieber (AK Run For Fun, tréner Jozef Pelikán) 7., Šimon Wahlandt (HNTN) 8., Leo Lendvorský (HNTN) 10. a Jakub Vitek (AK Run For Fun) 15. miesto. Okrem Maťa sú všetci zverenci Štefana Mereša.

Medzi vytrvalcami sa prvýkrát objavil aj bývalý slovenský reprezentant, strednotratiar Jozef Pelikán (UK), tréner v našej Bežeckej škole. Obsadil výborné 5. miesto.

Gratulujeme borci!

Správy Facebook

18 hours ago

Na Majstrovstvách AZB jednotlivcov v Šamoríne sa bežali aj štafety. Mali sme zastúpenie v mladších žiačkach a mladších žiakoch. A v oboch kategóriách sa nám viedlo skvele 👉🥇Mladšie žiačky v zložení Šisková, Masaryková, Mihoková a Bártová nielenže zvíťazili, ale zároveň zabehli tohtoročný najlepší slovenský výkon a tak vedú tabuľku pred AC Nové Zámky a AK Spartak Dubnica nad Váhom. Parádička baby! 🥰Pozrite sa ako vedia kočky, vedené trénerkou Renatou Poľanskou, zvládať odovzdávky... 😎Za videjko ďakujeme Peter 'barney' Bárta S finančnou podporou MČ Petržalka a Bratislava - hlavné mesto SR💚 ... See MoreSee Less
View on Facebook

Najčítanejšie

O nás

Sme partia trénerov, ktorí si behanie a tréning užívajú. A snažíme sa, aby si z toho mal radosť aj Ty. Či už chceš schudnúť, byť fit, rád športuješ v skupine rovnako naladených ľudí, chceš zažívať príjemné pocity z dosiahnutia svojich cieľov alebo chceš vyhrávať.
Čokoľvek z toho motivuje Teba, pomôžeme Ti s tým. Príď ku nám a presvedč sa