M-SR v krose 2018

MS v Krose 2018

Keďže v klube trénujeme aj športovcov, ktorí na pretekoch reprezentujú aj iné kluby, niektorí z našich zverencov nastúpili pod hlavičkou iného klubu. A takto sa im darilo:

V kategórii Juniorky sa Lenka Slížiková (AK Run For Fun) umiestnila na výbornom, ale nepopulárnom 4. mieste – tréner Jozef Pelikán

V kategórii Míliarky zvíťazila Alex Štuková (HNTN) – tréner Štefan Mereš

Míliari – tu sme mali početnejšie zastúpenie. Michal Kováč (AK Run For Fun) získal bronz, tréner našej Hravej atletiky Peťo Ďurica (UK) obsadil 6. miesto, Maťo Schieber (AK Run For Fun, tréner Jozef Pelikán) 7., Šimon Wahlandt (HNTN) 8., Leo Lendvorský (HNTN) 10. a Jakub Vitek (AK Run For Fun) 15. miesto. Okrem Maťa sú všetci zverenci Štefana Mereša.

Medzi vytrvalcami sa prvýkrát objavil aj bývalý slovenský reprezentant, strednotratiar Jozef Pelikán (UK), tréner v našej Bežeckej škole. Obsadil výborné 5. miesto.

Gratulujeme borci!

Správy Facebook

1 hour ago

Skvelá správa prišla z Tchaj-pej (Taiwan), kde sa konali majstrovstvá sveta v 24-hodinovom behu. Medzi mužmi štartoval aj Michal Miško Šuľa a dobehol na fantastickom piatom mieste. Tento 49 ročný vojvodinský Slovák so srbským aj slovenským občianstvom zabehol 266,452 km! Na majstrovstvá cestoval s cieľom vybojovať umiestnenie TOP15, takže sa vracia nadmieru spokojný, aj keď silný vietor spôsoboval značné problémy a nedovolil zabehnúť plánovanú vzdialenosť.Titul majstra sveta v súťaži mužov obhájil svetový rekordér Alexander Sorokin z Litvy výkonom 301,790 km (na druhej fotografii v strede spolu s Michalom a svojim trénerom, poliakom Sebastianom Bialobrzeskim), pred Grékom Fotiosom Zisimpoulosom (292,254 km) a Andrijom Tkačukom z Ukrajiny (284,540 km).Sme pyšní, že Michal behá na Slovensku práve za náš klub! Gratulujeme Michal! 🤛👌💪😲 ... See MoreSee Less
View on Facebook

Najčítanejšie

O nás

Sme partia trénerov, ktorí si behanie a tréning užívajú. A snažíme sa, aby si z toho mal radosť aj Ty. Či už chceš schudnúť, byť fit, rád športuješ v skupine rovnako naladených ľudí, chceš zažívať príjemné pocity z dosiahnutia svojich cieľov alebo chceš vyhrávať.
Čokoľvek z toho motivuje Teba, pomôžeme Ti s tým. Príď ku nám a presvedč sa