M-SR v krose 2018

MS v Krose 2018

Keďže v klube trénujeme aj športovcov, ktorí na pretekoch reprezentujú aj iné kluby, niektorí z našich zverencov nastúpili pod hlavičkou iného klubu. A takto sa im darilo:

V kategórii Juniorky sa Lenka Slížiková (AK Run For Fun) umiestnila na výbornom, ale nepopulárnom 4. mieste – tréner Jozef Pelikán

V kategórii Míliarky zvíťazila Alex Štuková (HNTN) – tréner Štefan Mereš

Míliari – tu sme mali početnejšie zastúpenie. Michal Kováč (AK Run For Fun) získal bronz, tréner našej Hravej atletiky Peťo Ďurica (UK) obsadil 6. miesto, Maťo Schieber (AK Run For Fun, tréner Jozef Pelikán) 7., Šimon Wahlandt (HNTN) 8., Leo Lendvorský (HNTN) 10. a Jakub Vitek (AK Run For Fun) 15. miesto. Okrem Maťa sú všetci zverenci Štefana Mereša.

Medzi vytrvalcami sa prvýkrát objavil aj bývalý slovenský reprezentant, strednotratiar Jozef Pelikán (UK), tréner v našej Bežeckej škole. Obsadil výborné 5. miesto.

Gratulujeme borci!

Správy Facebook

6 hours ago

Banskobystrický maratón prilákal aj dvoch našich borcov. Miroslav Krištof obsadil na polmaratónskej trati časom 1:31:50 ôsmu priečku. Potešil svojim výkonom aj Miro Murgaš, ktorý časom 1:17:49 vo svojej kategórii vystúpil na najvyššiu priečku a v celkovom poradí dobehol ôsmy. 👈😎 ... See MoreSee Less
View on Facebook

Najčítanejšie

O nás

Sme partia trénerov, ktorí si behanie a tréning užívajú. A snažíme sa, aby si z toho mal radosť aj Ty. Či už chceš schudnúť, byť fit, rád športuješ v skupine rovnako naladených ľudí, chceš zažívať príjemné pocity z dosiahnutia svojich cieľov alebo chceš vyhrávať.
Čokoľvek z toho motivuje Teba, pomôžeme Ti s tým. Príď ku nám a presvedč sa