M-SR v krose 2018

MS v Krose 2018

Keďže v klube trénujeme aj športovcov, ktorí na pretekoch reprezentujú aj iné kluby, niektorí z našich zverencov nastúpili pod hlavičkou iného klubu. A takto sa im darilo:

V kategórii Juniorky sa Lenka Slížiková (AK Run For Fun) umiestnila na výbornom, ale nepopulárnom 4. mieste – tréner Jozef Pelikán

V kategórii Míliarky zvíťazila Alex Štuková (HNTN) – tréner Štefan Mereš

Míliari – tu sme mali početnejšie zastúpenie. Michal Kováč (AK Run For Fun) získal bronz, tréner našej Hravej atletiky Peťo Ďurica (UK) obsadil 6. miesto, Maťo Schieber (AK Run For Fun, tréner Jozef Pelikán) 7., Šimon Wahlandt (HNTN) 8., Leo Lendvorský (HNTN) 10. a Jakub Vitek (AK Run For Fun) 15. miesto. Okrem Maťa sú všetci zverenci Štefana Mereša.

Medzi vytrvalcami sa prvýkrát objavil aj bývalý slovenský reprezentant, strednotratiar Jozef Pelikán (UK), tréner v našej Bežeckej škole. Obsadil výborné 5. miesto.

Gratulujeme borci!

Správy Facebook

6 days ago

Dospelácke trate v sobotu a v nedeľu na Bratislavskom maratóne nám priniesli tiež veľa radosti. Ale poďme po poriadku.👉 MinimaratónNa štart sa postavilo 8 našich pretekárov, piati znich boli tínedžeri. A teraz pozor! Na celkovom 17. mieste spomedzi 1516 pretekárov sa umiestnil len 13 ročný zverenec Renaty Poľanskej, tohtoročný majster Slovenska v päťboji, Michal Boháč. 🤛👍💪Vo svojich kategóriách zvíťazili Katarina Sulcova a Ľubo Hrčka.👉 DesiatkaJeden zástupca = jedno víťazstvo. Robert Nemec dominoval vo svojej kategórii.👉 PolmaratónNa štart sa postavilo 9 našich pretekárov, Katarina Taborska ušla bedňa tesne, keď skončila v kategórii na 4. mieste. A teraz pozor! Vo svojej kategórii zvíťazila Renata Holickova, ktorá doslova zdemolovala konkurenciu. Druhej v poradí poľskej pretekárke nadelila takmer 18minút! 🤛👍💪👉 MaratónJediná naša zástupkyňa Sylvia Masaryková si dobehla pre osobný rekord 3:56:33 🤛👍💪👉 Polmaratónska štafetaNaša štafeta v zložení Robert Nemec, Ľubo Hrčka, Peter Potancok a Pavol Salatek si dobehla pre bronz. Vynikajúci výsledok spomedzi 366 štafiet, o to viac, že priemerný vek našej bol 49 rokov! 😮🦸🦸‍♂️🦹🦹‍♂️TO BOL VÍKEND!🏃‍♀️🏃🏃‍♂️Foto obsahujú aj pár z detských behov 🥰 ... See MoreSee Less