Najvýraznejšie úspechy roku 2018

Úspechy 2018

Deti

Čokoládová tretra

Československé superfinále v Ostrave – Dominik Michalko 3.m na 100m (celkovo sa na tejto akcii vo všetkých kvalifikačných kolách zúčastnilo 14tis súťažiacich)

Slovenské finále v Košiciach – Dominik Michalko 2.m na 100m

Bratislavské kolo (500 detí) – Dominik Michalko 1.m, Jarko Troščák 3.m v behu na 100m

Slovensko

Triathlon – 1. M-SR šprint, 2. M-SR olympijský triathlon, 1.m SlPo – Jana Škanderová

Akvathlon – 1. a 3.m M-SR, 1. a 2.m 2018 – Martin Skalník a Rudolf Krížik

Duathlon – 3. M-SR 2018 – Jana Mozolániová

V behu sa každý víkend objavíme na stupni víťazov, často aj niekoľkokrát, viď náš FB

Správy Facebook

22 hours ago

Prinášame súhrnnú reportáž z nedávnych podujatí, kde sme mali zastúpenie.Tiffany Tanková dobehla vo Viedni na druhom mieste. ❤Robko Šurgan zvíťazil v Šamoríne v behu na 700m. 💪Všetci Lopatníkovci si dali maratónsku štafetu na maratóne vo Viedni, dobehli v TOP10% 😮😮😮Faršiakovci zase cestovali do Bojničiek a ukecali na preteky aj tata. Miloš vyhral v behu na 300m, Daniela dobehla druhá v behu na 600m. Tamara skončila siedma 400m trati. 👏👏👏S finančnou podporou MČ Petržalka a Bratislava - hlavné mesto SR 💚 ... See MoreSee Less